Ne enterasan değil mi hisse 160-2 arasındayken yeni gelin gibi hisseye saldıran yabancı bi anda kayboldu niye çünkü sana bana mali kitlemek için. Şimdi ise her gün eriyor. Ayrıca dibi bura falan gibi yazılanlara itimat etmiyorum zira dip patronun ya da spek her kimse onun bileceği yer. Bir de düşünün siz atıyorum 160 tan alırsınız aylarca zararda beklersiniz şanslı biri gelir 120 den alır hoop 2 haftada karı cebine kor gider bizde zararda bekler dururuz. 190 dayken yazmıştım hacimsiz çıkıyor hacimli düşüyor dikkat diye ki tecrubem beni yaniltmadi ve eğer piyasa bozmazsa ve de tahta sahibi bedelli falan gibi saçma sapan hareketlere girismezse 119 dan sekecegini düşünüyorum. Bakalım tecrubem bu kez de ise yarayacak mı? Buarada ben 153 ort ya 30 kademe koyup satacam demiştim ve öyle yaptım yani akşamdan yazıp gecmistim benden sonra 2 yi görünce uzulmustum ama duygusal davranmamak gerektiğini de bir kez daha tecrübe etmiş oldum. Yani nacizane tavsiyem çok hırslı olmayan kafamızda makul bir yer belirleyin gidişata göre verin geçin borsada bi emkel yok misal ozgyo var misal sktas var Tukaş var varoglu var. Umarım bu hisse tez zamanda yükseliş kanalına geçer ve kimse mağdur olmaz.