Sayfa 497/628 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 3,969 - 3,976 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1.  Alıntı Originally Posted by kaan28301 Yazıyı Oku
    nereden dönecek acaba bende çok merak ediyorum ama az kladı sanırım hissiyat tabi benim ki ytd
    en yüksek yılbaşı açılışı 1,30 tl o da 2015 yılında yanlışlıkla yapmış sanırım.

2. Hayatımda yediğim ilk ve tek ve en büyük tokat.. bir daha yemem.. kimseyi suçlamam.. kendim ettim kendim buldum.. patron sattığında satıyordum 1.81'den bi yabancı olayına aldandık satmadık.. hata ama ölüm yok.. Canlarımız sağolsun bununla yaşamayın.. sağlığımız değerli.. bir süre bakmayalım.. ha beddua eder miyim Allah'a havale ettim gitti.. kendinize mukayıt olun.. canınız sağolsun..

3.  Alıntı Originally Posted by ottox Yazıyı Oku
    en yüksek yılbaşı açılışı 1,30 tl o da 2015 yılında yanlışlıkla yapmış sanırım.
    ucuz diye atlayan olursa diye yazdım. tipik patron hissesi.

4. Bu hissenin böyle düşmesi anormal,yangından kaçış gibi bir şey,,Şirkette bir durum mu var..Stokları ellinde mi kaldı .Ya da yaptığı bir anlaşma mı bozuldu..Yoksa dün alanlar neden bugün zararına versin...Birileri içeriden başka bir şey mi öğrendi veriyor..Bu ne rezil hisse öyle...17 yılda kimseye yar olmayan hisse bize mi olacaktı...Euru ve doların yükselişi şirketi zora mı sokuyor...Bu kadar vermeleri normal görünmüyor 1.160 a bile verdiler..Zaten son bilançoyu görünce senedi 1 tl bile olsa almam demiştim..

5.  Alıntı Originally Posted by YATIRIMCI-X Yazıyı Oku
    Bu hissenin böyle düşmesi anormal,yangından kaçış gibi bir şey,,Şirkette bir durum mu var..Stokları ellinde mi kaldı .Ya da yaptığı bir anlaşma mı bozuldu..Yoksa dün alanlar neden bugün zararına versin...Birileri içeriden başka bir şey mi öğrendi veriyor..Bu ne rezil hisse öyle...17 yılda kimseye yar olmayan hisse bize mi olacaktı...Euru ve doların yükselişi şirketi zora mı sokuyor...Bu kadar vermeleri normal görünmüyor 1.160 a bile verdiler..Zaten son bilançoyu görünce senedi 1 tl bile olsa almam demiştim..
    Laa olum satan yok diyorum yatırım finans aşşagı basıyor diyorum hala aynı terane boş boş yorumlar

6. sn yatırımcı x ;

emkel e özel değil yangından mal kacırır gibi satış bir cok hissede var (şerefli patron hisselerinde)

aynı zamanda tektu hisse sahibiyim orada da benzer şeyler yaşanıyor.

....... içerde olunca kapı kilit tutmazmış derler. (noktalı yerleri gönlünüzce doldurabilirsiniz)

7. acaba akşama bu sefer alış haberi gelir mi ytd

8. Adama küfür etmeyin veriyor diyor... hahaha laa olum saf mısınız siz yahu ...

Bundan iyi fırsat mi olur ..
    Demek ki yazdığımızı okuyor

Sövün olum sövün hahahaha

Ulan ölücem gülmekten adam tecavüz etmiş sövmeyin diyor hagagaha

Sayfa 497/628 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz