Sayfa 234/587 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334 ... SonSon
Arama sonucu : 4694 madde; 1,865 - 1,872 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1. ege seramik gerçekten çok çok ayıp ediyor kocaman şirket Amerika ya ihracat çok yüksek diye biliyorum ancak speklere bırakmışlar kağıdı....kutpo 1 e 4 yaparken halen 3 ay önce gördüğü 5.65 degerine yaklaşmaması çok garip.erzurumlu İbrahim Polat hissesine sahip çıkmalı bu işler sadece istihdam ile olmuyor bir şirketin gücü şerefi patronun bilinirliği ve patronun kalite ve gücü borsadaki şirketinin değeri ile ölçülür.2 tane spek e bırakarak olmaz bu işler Sayın İbrahim Polat ve Adnan Polat ve yeğenleri ve torunları gücünüzü gösterin yazık vallahi herkes beddua ediyor kutpo 1 e 4 yapmışken uşak bedelli açıklamış olduğu halde eski yerine çoktan gelmişken ege seramik in en az 7 lerde olması gerekir.Bir hisse geri alım dese kağıdın ederi ortaya çıkar alım yapmasa bile....

2. Bugün Kadir gecesi ertesi Sayın İbrahim POLAT ve Adnan POLAT ve Yeğen ve Torun POLAT lardan bir atraksiyon bekliyoruz dualarımızı almaları gerekiyor.Yoksa işleri rast gitmez bakın Adnan POLAT 24 milyon dolar dolandırıldı diyorlar doğru mu bilmiyorum ama eğer küçük yatırımcı onlara güvenen şirkete hisse alıp girenler ihya olmazsa hiç işleri rast gitmez

3. duymadınız galiba SAYIN POLAT lar....yazık be 1 e 4 yapmış kutpo yüzde 4 primli egser 4.21 e 4.19 a veriyor

4.  Alıntı Originally Posted by efe7 Yazıyı Oku
    Adnan Polat'ı 24 milyon dolandırmışlar,ne diyelim: Allah'ın adaleti,alma mazlumın ahını,çıkar aheste aheste...
    Zannetmiyorum ...Olsa olsa birbirilerini dolandırmışlardır.

5. Speke bırakmak mı?? Güldürmeyin beni. Ne yapıyorsa onlar ve onların adamları yapıyor..

EGSER Solo 2020/3 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 9795996 Yıllık Değ%:195

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Geçen sene 2019 3 aylık 3 milyon tl.
    Bu sene 2020 3 aylık 9 milyon 795 bin tl.
    Yaklaşık 3 katdan fazla bir artış mevcut.Dolayısıyla %300 den fazla bir artış var kar rakamında.
    Güzel bir bilanço.
    2018 bilançolarını andırıyor hatta bire bir aynı.
    2018 de ilk çeyrek de 10 milyon kar,2.çeyrek de 33 milyon ve 3.çeyrek de 59 milyon kar yazmıştı ve 12 aylık da 67 milyon civarı bir kar gelmişti ve nerdeyse ödenmiş sermayesi kadar kar yazmıştı ve 2018 de de döviz patlamış ve Ege seramik ihracat dan kar artışı yapmıştı.
    Bu sene de aynı şekilde olacak gibi...
    Ve her daim en düşük kar hep senenin ilk çeyreği gelir yani bundan sonraki çeyrekler 3 e veya 4 e katlayacak karı.
    ..
    İnşallah

8. Ayrıca kısa bir not daha iletmek isterim.
    Intema 3 aylık da 3 milyon civarı kâr yazdı.
    Koskoca Eczacıbaşı vitra grubu...
    Ege seramik ise 9 milyon 795 bin tl...
    Her şey ortada ...
    Şirket bence ihracatını ciddi artırmış hatta Amerika ve Avrupa ya 2.çeyrek den sonra Çin negatif etkisi sebebiyle çok daha fazla ihracat yapmıştır.
    Keşke firma bu siparişleri Bagfaş vs gibi açıklasa Kap da...

Sayfa 234/587 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •