Sayfa 480/588 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530580 ... SonSon
Arama sonucu : 4699 madde; 3,833 - 3,840 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Herkese hayırlı olsun.bir daha vob hariç sayfalara sadece hisseden cikarken yazicam.

Bol kazançlar..
    Cikmadim lakin buralarda binen çok olur.

Eyt enerji o cesi tedbir aldı.

bilancda katkısı illaki olacaktır.

Birde avrupadan gizlj kime geldiği belli olmayan,ülkesinde enerjiden dolayı çok büyük sıkıntılar yaşayan firmalar var.

Isin bizi ilgilendiren kısmı pastadaki pay oranı..yeni siparişler vsvsv

Ukranya geçtim surie yaza doğru anlaşmalar yapılırsa adam gidicek taa avrupadan seramik mi getricek ..

Savaşlar biterse 5 sene tas toprak kral olur....

Yanarım yanarım Mardin e yanarım ic oldu canim güzelim çimentom...

Hacimde yok kendi kendine boş ördek gibi oynuyor
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

2. Alış ta,satış ta..ikisinde de kademeler çok sığ...yani ne almak isteyen, ne de satmak isteyen.

3.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    Alış ta,satış ta..ikisinde de kademeler çok sığ...yani ne almak isteyen yani ne de satmak isteyen.
    Aynen öyle...

4. Sığ sığ düşürüp
    33 ten sağıyor 43 ten verdiklerini.
    Doymadı oynamaya tahtada
    Doymayacak da

5. Fk ya bak gelen karla yerlere düşecek...

Temettude cabasi
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

6. Az biraz aldim dursun bakalım..

7.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Az biraz aldim dursun bakalım..
    Ben de alıyorum,ama yine de tedirginim...sadece egser değil tüm borsa bir gün hafif toparlıyor,ertesi gün sert satışlar(özellikle yan kağıtlarda büyük kıyım var)...öte yandan döviz epeydir yatay,bu durum ihracatı nasıl etkiliyor acaba?hem kur hem dış talep nedeniyle ihracatçıların pek mutlu olmadığı konuşuluyordu,egser de şikayetçi mi acaba? Bakıma alınan bölümle ilgili bir açıklama da yapılmadı,çalışanlarla ilgili ücret pazarlığı var...doğalgaz ve elektirikte fiyat indirimleri maliyete olumlu yansıyacaktır.

8.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    Ben de alıyorum,ama yine de tedirginim...sadece egser değil tüm borsa bir gün hafif toparlıyor,ertesi gün sert satışlar(özellikle yan kağıtlarda büyük kıyım var)...öte yandan döviz epeydir yatay,bu durum ihracatı nasıl etkiliyor acaba?hem kur hem dış talep nedeniyle ihracatçıların pek mutlu olmadığı konuşuluyordu,egser de şikayetçi mi acaba? Bakıma alınan bölümle ilgili bir açıklama da yapılmadı,çalışanlarla ilgili ücret pazarlığı var...doğalgaz ve elektirikte fiyat indirimleri maliyete olumlu yansıyacaktır.
    Asli da tedbirlerini onceden aldı.stok yapmayacağını emeklileri isteyenleri eyt icin cikardi.bunlqrin hepsi olumlu

Tabi süperdie kaar etse gostermeyebjlir.

Sayfa 480/588 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530580 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •