Sayfa 451/588 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551 ... SonSon
Arama sonucu : 4699 madde; 3,601 - 3,608 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,119
    Quagr onbeş gün önce 6 bin lira kadar aşagındaydı.
    Geldi de geçti seni ne oldu ki.
    Nedir bu baskı . bravo ilgililerine.../ytd..

2. Uşak bile gelip geçerde

Dedenin umrunda olmaz

Dede öpüyorum seni

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,119
    İşe bak hele,
    Begenmediğimiz Uşak bile tavan yapmış. + %.10.-
    Egser.imiz maalesef 0.8.+.da kalakalmış.
    Nefesi kesildi herhalde. Yaşlı nede olsa benim gibi../ytd..

4. Nereye kadar düşer ki haber kötü ne yapacağız

5. Ne haberi var

6.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    Ne haberi var
    Yönetim Kurulumuzun 26 Eylül 2022 Pazartesi günü (bugün) gerçekleştirmiş olduğu toplantıda;

Dünyada ve Ülkemizde,*2020 yılı başından itibaren olumsuz etkileri halen devam eden Covid 19*pandemisi ile 2022 yılında patlak veren Rusya Ukrayna savaşının olumsuz*sosyo-ekonomik etkileri ile beraber, tedarik zincirindeki bozulmalar*paralelinde hammadde ve emtia fiyatlarının yükselmesi, enerji fiyatlarının*kontrol edilemez yönde artmaya devam etmesi ve yüksek enflasyon nedeniyle, Şirketimiz*ticari faaliyetleri olumsuz yönde etkilenmiştir. Genel ekonomik zorlayıcı*etkilerin bertarafı maksadıyla, Şirketimiz genelinde tasarruf tedbirleri alınmıştır.*Tasarruf tedbirlerinin alınması ve uygulanmasına karşın, seramik sektöründeki gerek*dış pazar, gerekse iç pazardaki daralmanın giderek artması, siparişlerin*azalması sebebiyle, tasarruf tedbirlerinin gözden geçirilmesine ve ilave*tedbirler alınmasına ihtiyaç duyulmuştur.

Bu kapsamda;

1. Yukarıda*belirtilen gerekçeler ve siparişlerin azalması*sebebiyle, verimsiz ve üretim siparişi olmayan üretim hatlarının geçici olarak*üretime kapatılmasına, burada çalışan personelin fabrikada belirlenecek diğer üretim*faaliyetlerini yapmak üzere görevlendirilmesinin değerlendirilmesine,*durdurulan faaliyetin bitim tarihinin Fabrika Müdürünün yazılı teklifi ve Genel*Müdür'ün onayı ile belirlenmesine,

2.*Şirketin ticari faaliyetlerinin verimli olabilmesi*için ilave tedbirlerin alınmasına, personel ile bilgi alışverişinde bulunulmasına,*gerek ticari konularda gerekse personel konusunda tasarruf tedbirlerini yeniden*gözden geçirilerek uygulanmasına, gerekli görüldüğü taktirde alınacak tasarruf*tedbirleri hususunda kurum, kuruluşlarla bilgi alış verişinde bulunularak*bilgilendirmelerin yapılmasına, personellere gerekli görülen bilgilendirmenin*duyurulmasına ve tebliğine,

Oy birliği ile karar verilmiştir.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

*

SM-M317F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Ahanda dede aradığı fırsatı bulmuş

Şimdi tam şeyini şey eder artık

Bence açıklama hoş değil

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,119
    Önceleri baskıyla topluyordular şimdi fırsat geldi rahat toplarlar.
    Neticede fabrika tasarruf tedbiri almış. Normaldir bizler evimizde dahi tasarruf tedbiri almıyormuyuz. Bunda çekınecek birsey yok.
    Gayet normal. üretmeyen kısımları neticede durdurup oranın elemanlarını diğer yerlerde değerlendirecekler.
    Ancak piyasadaki kodamanlar için bunlar bulunmaz fırsatlardır.sanırım değerlendirirler.
    Ouagr.dede söylenti olmuştu ne oldu.patronu piyasadaki gezen malı topladı. Şimdi eski fiatını geçti. Süre bir ay.
    Hayırlısı diyelim./ytd..

Sayfa 451/588 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •