Sayfa 305/446 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405 ... SonSon
Arama sonucu : 3564 madde; 2,433 - 2,440 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

1. ...SASA CEMAS ORGE AKSEN PNSUT TCELL ASUZU DOHOL CONSE VAKBN ODAS...

2. GEDİK -İŞ danaları hareket olursa sızden gelıcek aylardır gırnavlıyorsunuz cocukmu kandırıyorsunuz len

3. A1 capıtal ver yawrum ver 2 senas ters donup cızeceksın armut

4. lem oppik

nıye emırlerı sıldın ulen .2 dk adam ol len. hep işin gücün kahbelik . ama seceren tıynetın zıynetın bole essek kadar oldun bu yastan sonra degısemezsın

merak etme sagdan soldan ortadanda oynasanda ben senı mallandırırm senın tayfanın yada başkasının malı alır sana yuklerim he 3 -5 kurus cay parası kadar zarar yaparım oda sorun degıl

şimdi sen mal alıcan ve bu kadar satıcı olucak oylemı yurun len ısinize armutlar pıyasada boyle mal mı varda A1 hıc ortalıkda gozukmezdı senın dıger bacagınmı len 2 gun sonra goruruz senın bacagın veya degıl sonucta patron malı yukselıyor sana fırsatmı verırim satman icin dümbük

bak 200 gunluk HO carptırdım bu denemeydi sen mal alıcan bu ortalama kırılmıcakmı zübük. istersende kırma harekete baslamazsan solugu B grubunda alıyoz her gun 1 kurus yukseltsen ortalamayı yıl sonuna kadar anca kurtarıyor

ben hep tependeyım canım ha hadı bunlar senın eleman degıl dıyelım ee bu kadar malı ne yapcen len tursumu kurcan elbet sen yada işi havale ettikleriniz bu malı elinden cıkartmak icin gelecekler işte orda bende olucam canım

hadı saglıcakla kal canım öpüldün

5.  Alıntı Originally Posted by mparlak Yazıyı Oku
    lem oppik

nıye emırlerı sıldın ulen .2 dk adam ol len. hep işin gücün kahbelik . ama seceren tıynetın zıynetın bole essek kadar oldun bu yastan sonra degısemezsın

merak etme sagdan soldan ortadanda oynasanda ben senı mallandırırm senın tayfanın yada başkasının malı alır sana yuklerim he 3 -5 kurus cay parası kadar zarar yaparım oda sorun degıl

şimdi sen mal alıcan ve bu kadar satıcı olucak oylemı yurun len ısinize armutlar pıyasada boyle mal mı varda A1 hıc ortalıkda gozukmezdı senın dıger bacagınmı len 2 gun sonra goruruz senın bacagın veya degıl sonucta patron malı yukselıyor sana fırsatmı verırim satman icin dümbük

bak 200 gunluk HO carptırdım bu denemeydi sen mal alıcan bu ortalama kırılmıcakmı zübük. istersende kırma harekete baslamazsan solugu B grubunda alıyoz her gun 1 kurus yukseltsen ortalamayı yıl sonuna kadar anca kurtarıyor

ben hep tependeyım canım ha hadı bunlar senın eleman degıl dıyelım ee bu kadar malı ne yapcen len tursumu kurcan elbet sen yada işi havale ettikleriniz bu malı elinden cıkartmak icin gelecekler işte orda bende olucam canım

hadı saglıcakla kal canım öpüldün
    buraya grafik atamadım sn mparlak sozde uyanık s.....

6. hacimi nasıl yukseltiyo

7. sık sık zevk veriyo. bi bırak köküne kadar gircek zübük

8. paralı köpekler tahtada gırnavlayıp duruyorlar

bu paralı köpekleri kim tutgugu kimden destek aldıgı malum

BALIK BAŞTAN KOKAR .. AT SAHIBINE GORE KİŞNER

tutugunuz paralı kopeklerınızle gırnavlayın durun adıler genetıgınız bozuk.

bozuk olan genetıgınızı ben degıstıremem benden medet beklemeyin

nıye 8,90 altına gelmıyorsunuz gelemıyorsunuz puştlar

9,40 -9,50 arası malıyet yaptıgınız 375 bın lotu dötünüzemi sokacaksınız ( daha elindekileri soylemedim)

sokmak istersenizde bence mahsuru yok sonuna kadar sokabılırsınız

senedı B grubuna dusurmezsenızde hatırım kalır. demiştikya genetiginiz bozuk sasırtmaz

diger sirketler degerini yukseltmeye cabaladıkca siz asagı cekin. seref ve haysıyet yoksunu oldugunuzu demiştim dimi

Sayfa 305/446 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •