Sayfa 384/446 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434 ... SonSon
Arama sonucu : 3564 madde; 3,065 - 3,072 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

Dolar 1290 dan 1380 e kadar gelmiş
    Allah sonumuzu hayreylesin
    Bu oynak döviz kurları ile ne alış ne veriş olmaz.
    Kalkın 20 TL mi diyeceksiniz 50 TL mi diyeceksiniz sabit kura geçin
    Yoksa herkes parasını dolara altına çevirecek kimse para tutmayacak elinde
    Ytd

2. Hay masallahhh,bereketli olsun

3.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Hay masallahhh,bereketli olsun
    snette kimse kalmadı sanırım o kadar çok testere yaptıki dayanmak çok zor daha 1 ay önce iki defa 24 e temas eden hisse sen değilmiydin borsa ilginç bi yer

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Normalde bu göstergelerde en az 1 tavan çekmeli. Belki 2

5.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    snette kimse kalmadı sanırım o kadar çok testere yaptıki dayanmak çok zor daha 1 ay önce iki defa 24 e temas eden hisse sen değilmiydin borsa ilginç bi yer
    Buradaki pozisyonumu 32 den kapatıp 27 den AGHOL pozisyonu açmıştım. Testere felan tamam ama bence çok geride kaldı.

6.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Buradaki pozisyonumu 32 den kapatıp 27 den AGHOL pozisyonu açmıştım. Testere felan tamam ama bence çok geride kaldı.
    yani ne diyebilirim ki haklısınız basit düşünmek gerekirse endeksin eski zirvesi 158 bin idi endeks zirve tazeledi ve üzerine yüzde 30 koydu eğer bir snet eski zirvesini geçememiş ve üzerine de yüzde 30 koymamışsa senette problem var demektir.usd tarafından yazılan yzde 80 lik devalusasyon zararını da koyarsan parayı sıfırlattı pala bu yüzden senet ve patron seçimi çok önemli.

7.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Buna net bir cevap verebilmek için "bu şirketin ilişkili tarafı kimdir" sorusunun cevabını bilmek lazım. Pazartesi Gülsüm Hanım'a sorar cevabını öğrenir, buraya yazarız nasipse.
    (06.11.2021 Cts)

8 Kasım da yatırımcı ilişkilerine sorup karar verecektiniz, merak ettim bu durumda ne zaman egpro 32 den satıp aghol 27 den alabildiniz?
    Burada yer alan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Yatırımcının mali durumuna veya risk ve getiri tercihlerine uygun olmayabilir.

Sayfa 384/446 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •