Sayfa 55/447 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon
Arama sonucu : 3570 madde; 433 - 440 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

1. Spek de işini yapiyor gerçi hor görmemek lazım. Malum ekmek büyük. YTD

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Meddah1 Yazıyı Oku
    Üstadım şu an için spekten baska ters giden bir şey göremiyorum. Şu genel kurulumuzu yapalım sonra daha netlesir. Ama bu 3 aylık cok da belirleyici değil bana göre. Daha büyük etkenler var. Ve bir sonraki bilanço daha iyi bir gösterge olacaktır diye düşünüyorum. Saygılar. YTD

Eyvallah kardeşim.. Ben de aynı fikirdeyim!! Bakalım şapkadan ne çıkacak sağlıktan önemlisi yok, zamanımız ve tecrübemiz bol!! Sabrımız da var çok şükür.. Mevlam paranın da hayırlısını versin cümlemize..

Ytd

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by money_money Yazıyı Oku
    Eyvallah kardeşim.. Ben de aynı fikirdeyim!! Bakalım şapkadan ne çıkacak sağlıktan önemlisi yok, zamanımız ve tecrübemiz bol!! Sabrımız da var çok şükür.. Mevlam paranın da hayırlısını versin cümlemize..

Ytd

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Amin inşallah. Bilancodan ziyade etkenler götürecek bu kağıdı evvela. Aylardır yazıp ciziyoruz bunları. Gidip yerinde gören arkadaşlarımız bile oldu. Satış ne zaman diye şirkete soranlarimiz oldu vs. Bilanço zaten kimsenin şüphe etmediği bir konu bu saatten sonra. Hayırlısı bakalim. YTD

4. Spek iyice koseye sıkışmış ve ne yapacağını şaşırmış durumda.bir yandan borsa rekor seviyelere yükselmiş,bir yandan egpro özelinde avrupanın en büyük fabrikasının açılmasına günler kalmış,bir yandan bilanço tarihi yaklaşıyor.o ise halen 2 aydir baski yapayım derken kaybettiği yaklaşık 100000 lotu tekrar alma derdinde.ama kimse satmadigi icin alamıyor.hatta halen mal kaptırmaya devam ediyor.psikolojisi oldukça bozulmuş durumda hissenin yaptığı hareketlerden belli.zaten temmuz 1 itibariyle hisse b grubuna geçtikten sonra bu spegin elinde mal kalmayacağı başka grupların kağıdı ele geçireceği düşüncesindeyim.bugun 8.40 lara dusursene kağıdı spekbu kagittaki cogu kisi uzundu,mal kaptırmaz hatta mal alır.oyalanmaya devam et zamanda senin aleyhine isliyor, kaptırdığın lotlarda. Yatırım tavsiyesi degildir.

oov 9 tl olmuş......9,20de beklıom seni palacan

6. Yani hisse dedigin azicik da olsa yavas yavas cikar. Bu kanser eder adami surpriz at gibi mubarek

Sent from my iPhone using hisse.net

Alıntı Originally Posted by kisimoto Yazıyı Oku
    Yani hisse dedigin azicik da olsa yavas yavas cikar. Bu kanser eder adami surpriz at gibi mubarek

Sent from my iPhone using hisse.net
    böyle böyle 9a kadar izmeye alıştırıp herkese 9 civarına satış yazdıracak ama birgünde alıp başını gidecek gibi....

8.  Alıntı Originally Posted by tarkank Yazıyı Oku
    böyle böyle 9a kadar izmeye alıştırıp herkese 9 civarına satış yazdıracak ama birgünde alıp başını gidecek gibi....
    Aynen kardeş 3-5 gün böyle al sata yönlendirecek milleti alıştıracak ondan sonra alıp başını gidecek,herkeste arkasından bakakalmış bir bakmışın 50 olmuş.

Sayfa 55/447 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •