Sayfa 425/445 İlkİlk ... 325375415423424425426427435 ... SonSon
Arama sonucu : 3560 madde; 3,393 - 3,400 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

1.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Hocam,
    Bu şirketin borcundan daha fazla nakiti var diye biliyorum. Bu bahsettiğiniz döviz açığı ticari borçlardan kaynaklı olarak gözüküyor. Bu nedenle bir yükümlülük getirmekle birlikte satış hasılatına da katkı sağlayabilir diye düşünüyorum.

Özetle bu döviz açığı hep olacak ki ham maddelerini faizsiz ticari borç ile finanse edebilsin.
    Fark etmez doviz çıkarsa kalene gölü yersin. Şu ortamda bu kadar döviz açığı yapmak çok aptalca.
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

2. Bir gün bizde göreçekmiyiz acaba tavan tavan gittiğini bu adi kağıdın.Var mı böyle teçrübesi olanın anlatsa da biraz moral bulsak olmamı
    Olsun be yaradan yardır.Mazlumun ahı indirir şahı.Herşeyin bir vakti vardır...Yunus Emre

Alıntı Originally Posted by karlıkaya Yazıyı Oku
    Bir gün bizde göreçekmiyiz acaba tavan tavan gittiğini bu adi kağıdın.Var mı böyle teçrübesi olanın anlatsa da biraz moral bulsak olmamı
    120 altına sarkarsa tüm paramı alabilirim destek için

Alıntı Originally Posted by hakkıcan Yazıyı Oku
    Temettücüler için sorun yok ama orta vadeciler için şirket Dolar bazlı zirvesinde. Yepyeni bir hikayesi yoksa bu eşiği geçmesi güç. Bu seviyelerde satılıp dolar bazlı inişlerden istifade etmek daha makul gözüküyor.
    Ek 29715
    120 altına gelir mi acaba

5. 30 senedir bu piyasada bunca kağıt takip ettim,blanço öncesi tuaf açıklamalar ertesi gün mali tablolarda beklentileri yok karşılamadı kendi ayağına kurşun sıkan açıklamalar ,sektör belkide deprem Rabbim göstermesin bir daha altın yıllarını yaşıyacak onun için sığ tahtada bu gibi ataklar .aşağı yukarı olacakatır.Moral olsun diye yakınımda inşaatta duconik 300 metre toki konutları winsa,ne kağıtlar nerelerde işler tıkırında sabırlı olan borsada kağıdınıza güveniyorsanız fazla günlükle takip ederken sağlınızdan olmayın işinize gücünüze bakın ne kağıtlar nerelerden fiyatlanıyo bizde bir beklenti içinde aldık sanırım zar atmak için değil.HERKESİ candan selamlıyorum mutlu kalın memleketimize bir şey olmasın selamlar saygılar.....

6. yılbaşı itibarıyla 400-500 arasına gider. demedi deme ibrahim

7. Bu kamburuyla mı
    400_500 e gidecek

https://atayatirim.com.tr/hisse/egpro

8.  Alıntı Originally Posted by çaykara Yazıyı Oku
    Bu kamburuyla mı
    400_500 e gidecek

https://atayatirim.com.tr/hisse/egpro
    kambur derken. piyasada mal yok. sermayenin 20-25 katı kar eden bir şirket. nasıl kambur var. roic yüzde 57. millet temettü vermzken 2023 karının bir kısmını temettü olarak 2023 de veren bir şirket. vermese iyi sermayeye ilave etse ama, onu da yapacaktır elbet. iyi şirket...kambur olayını biraz açar mısınız...

Sayfa 425/445 İlkİlk ... 325375415423424425426427435 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •