Sayfa 266/447 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366 ... SonSon
Arama sonucu : 3570 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

1. Sn. Reaktör ve diger arkadaslar isteklerinizi aynen ve fazlasiyla toplantida gundeme getirecegim. İstedigim bir durum da, insallah patronlardan da katilan olursa super olacak...

SM-N910H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Genel kurulun gundem maddelerinden bir tanesi de 10. Madde. Bu maddeyi de okuyup fikirlerimizi paylaşirsak burada memnun olacagim. Şu an saat cok gec oldu, yazamiyacagim. Yarin oburgun bu maddeyide paylasalim burda... çok çok önemli bir madde bence. Saygilar...

3. 10. Madde şu :
    Yönetim hakimiyetini elinde bulunduran pay sahiplerin
    Yönetim kurulu ųyelerine
    İdari sorumlulugu bulunan yöneticilerin ve bunlarin eş ve ikinci dereceye kadar kan ve sihri yakinlarina
    Türk ticaret kanununu 395 ve 396 maddeleri cercevesinde izin verilmesi ve SPK kurmsal yönetim ilkeleri 1. 3. 6. Belirtilen işlemler hakkinda bilgi verilmesi...

4.  Alıntı Originally Posted by minefe Yazıyı Oku
    10. Madde şu :
    Yönetim hakimiyetini elinde bulunduran pay sahiplerin
    Yönetim kurulu ųyelerine
    İdari sorumlulugu bulunan yöneticilerin ve bunlarin eş ve ikinci dereceye kadar kan ve sihri yakinlarina
    Türk ticaret kanununu 395 ve 396 maddeleri cercevesinde izin verilmesi ve SPK kurmsal yönetim ilkeleri 1. 3. 6. Belirtilen işlemler hakkinda bilgi verilmesi...

Bu maddenin kabul edilmesi kurumsallıktan şahısların hakimiyetine geçmesi demek oluyor değil mi???

5. Minefe bi açıklasan bizim kafa basmii sende taksit taksit konuşuyorsun

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bu madde yi ben de yanlis algilamisim... bugun hukukcu birinden ogrendim, yasal zorunluluklarini ilgili kisilere hatirlatilmasiymiş...
    Bende yonetimdeki kisilerin hisse senetlerindeki paylarda islem yapmalarina izin verilmesi ve bu islemleri kap ta bildirme zorunlulugu gibi algiladim..
    İyice kafayi kirdik artik. Nerden ne çikarcaz diye ugrasiyoruz... neyse 23 nisan tatil herhalde. Borsa sali gunu islem gormeye baslayacak herhalde... ve seans acildiktan 1.5 saat sonra toplanti baslar. Gecen yil katilmamistim bu yil biraz uzecegiz arkadaslari. İyice şişmeye basladim bu işe yahu...saygilar

7.  Alıntı Originally Posted by minefe Yazıyı Oku
    Genel kurul 24 nisan saat 11 de menemen izmirde fabrika binasinda yapilacak.
    Tekrar soruyorum varmi katilacak arkadas... her turlu yardimci olurum. Çunku firmanin yeri biraz karisik... toplu tasima araclari bayagi uzaklarda...

genel kurulda önemli unsurları dile getirmek gerek

halka açıklığın yükseltilmesi
    hissenin A tipine geçmesi
    pazar değişikliği
    ihracat anlaşmalarının, olumlu haberlerin KAP a aktarılması
    pimaş' tan gelen arsa satışı
    düzenli temettü ödenmesi
    firma üretim tesislerinin tanıtım videoları ve drone çekimleri hazırlanması
    hissenin cazibesinin arttırılması
    ...SASA CEMAS ORGE AKSEN PNSUT TCELL ASUZU DOHOL CONSE VAKBN ODAS...

8.  Alıntı Originally Posted by minefe Yazıyı Oku
    Sn. Reaktör ve diger arkadaslar isteklerinizi aynen ve fazlasiyla toplantida gundeme getirecegim. İstedigim bir durum da, insallah patronlardan da katilan olursa super olacak...

güzel haberlerini bekliyoruz minefe abim.

bel ağrım geçerse motora atlayıp gelicem ben de. sabah belli olur.

görüşemezsek bol şans diliyorum.
    ...SASA CEMAS ORGE AKSEN PNSUT TCELL ASUZU DOHOL CONSE VAKBN ODAS...

Sayfa 266/447 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •