Sayfa 87/169 İlkİlk ... 3777858687888997137 ... SonSon
Arama sonucu : 1347 madde; 689 - 696 arası.

Konu: Altın vurus v

1. Sn. Babo merhaba,

Hem XU30EURO hemde USDTL analizleriniz hedeflerine doğru tıkır tıkır ilerliyor..Bize de vermiş olduğunuz emekten ve yol göstericilikten dolayı ''teşekkür etmek'', ''Allah razı olsun demek'' düşüyor..

Elleriniz, beyniniz hiç dert görmesin inşallah..

Saygılar...

ytd.

Alıntı Originally Posted by mimar001 Yazıyı Oku
    Sn. Babo merhaba,

Hem XU30EURO hemde USDTL analizleriniz hedeflerine doğru tıkır tıkır ilerliyor..Bize de vermiş olduğunuz emekten ve yol göstericilikten dolayı ''teşekkür etmek'', ''Allah razı olsun demek'' düşüyor..

Elleriniz, beyniniz hiç dert görmesin inşallah..

Saygılar...

ytd.
    Sadece Bu dilek beni ayakta tutuyor, yazma azmi veriyor!
    ”Allah razı olsun” kısmı..
    Geri kalan herşey şu kubbede hoş bir seda, ve hikaye.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    MECBUREN yatirimci olursunuz.SOROS.
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

3. Sayın Babo.. altın vuruş nereye gider. Endex de hedef neresi ?
    Teşekkürler

Altın vurus v

Alıntı Originally Posted by kuzeyli55 Yazıyı Oku
    Sayın Babo.. altın vuruş nereye gider. Endex de hedef neresi ?
    Teşekkürler
    Ben bu topikte ne anlattım??
    Özetleyecek birisi var mı?

(Özel Not;
    Bu topikdeki anlatımımı-şu ana kadar olanını-STAGE 1 olarak düşünün.
    Daha STAGE 2 var, STAGE 3 var!
    Var oğlu var)

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

5. kendi adıma..grafiklerinden yıllardır yararlandığımız güzide insan sn.bıkmısbroker.ın stage(evre)ifadesini kullandığı son iletisiyle..
    yapmak istediklerimiz konusunda emin olduk..
    bu çıkış aşama aşama evre evre olacaksa..ki grafikteki(bist 30-euro bazlı)düşen siyah.ta bunu gösteriyor..
    uzun zamandır hiza aldığımız o çizgi uyarınca..
    34 euro civarından kallavi bir düzeltme bekliyoruz..
    çok kısa olarak bu..
    syg..

6. Kendi adıma
    XU30 34.000 (Euro)
    USD/TL 3.72
    Bu iki değerin altı çizildi. 3.72 destek olarak, 34.000 ise direnç olarak belirtildi.

7. sevgili abicim Babo size cidden hayranım sırf sizin gibi birinden nasihat almak için forma üye oldum. Her hafta başı öncelikle yazılarınızı okuyor ona göre işlemlere bakıyor ve ne kadar mükemmele bir öngörünüz olduğunu görüncede hayranlığımız katbe kat artıyor. Sizden ricam bu sanal aleme küsmeden bizim gibi gençlere önereceğiniz kitaplar teknikler ve nasihatlarinizi can kulağı ile bekliyoruz .Malum yaşımız genç kendimizi geliştirmemiz lazım tecrübeyi satın alamıyacağımızın farkındayız ama bari cahilliğimizi biraz yontsak herkesin fikri niyeti yerini kendimizden de bir şeyler katma adına yardımlarınızı bekliyoruz allaha emanet olun.

Alıntı Originally Posted by melankolik Yazıyı Oku
    sevgili abicim Babo size cidden hayranım sırf sizin gibi birinden nasihat almak için forma üye oldum. Her hafta başı öncelikle yazılarınızı okuyor ona göre işlemlere bakıyor ve ne kadar mükemmele bir öngörünüz olduğunu görüncede hayranlığımız katbe kat artıyor. Sizden ricam bu sanal aleme küsmeden bizim gibi gençlere önereceğiniz kitaplar teknikler ve nasihatlarinizi can kulağı ile bekliyoruz .Malum yaşımız genç kendimizi geliştirmemiz lazım tecrübeyi satın alamıyacağımızın farkındayız ama bari cahilliğimizi biraz yontsak herkesin fikri niyeti yerini kendimizden de bir şeyler katma adına yardımlarınızı bekliyoruz allaha emanet olun.

Sevgili Melankolik,
    Dibe vurmadan BORSACI olunmuyor.
    Guzel yazmissin ancak, 39 Yillik tecrubeyi 2-3 satirda aktarmak mumkun degil.

Yasadiklarimizi, Bu Linkde "Para Nasil Kaybedilir?" adi altinda paylastik.
    (Ben O linkde 8.ci sayfadan itibaren "yogun olarak" yazmaya basladim)

1 Onceki Forum coktugu icin linke tiklayarak okuyabilirsin.

KiTAP konusuna gelince; Ben sahsen Ahmet Mergen'in Kitaplari ile 1993 yilinda basladim Teknik Analiz ogrenmeye.
    Bu gune kadar okudugum kitap sayisi 20 den fazladir.

Kitap okumadan olmaz, Sn Ahmet Mergenin kitaplarini "sahaflarda" belki bulabilirsin, ancak ondan sonra da yazilan pek cok kitap var.

Butun kitaplarda bu isin "ALFABESi" anlatilir.

Matematik Kitabinda da Matematigin ALFABESi anlatilir.
    Onemli olan, sen kendin okuduklarini ozumseyip, kendine gore bir YOL/YORDAM ve YONTEM bulabilmendir.

Mesela, Einstayn da bizim okudugumuz Matematik kitaplarini okudu? (Carpma, Toplama, Bolme ve cikartma??)
    Yanlis mi? Ama adam "Relativite" teorisini buldu?
    Biraz "UC" bir ornek verdim ki ne anlatmak istedigim cok daha NET olsun degerli kardesim.

Ozetle, hersey sende "Bitiyor"..

Ozetle 2-3 defa dibe vurduktan sonra kendine HAS yontemlere kavusursan, (Ve halen yikilmadin ayaktaysan) GERiSI GOLEY be yav!!

Zevk aliyorsun sonradan da. ))

Ozel NOT;
    Kimseyi ALAYA almak niyetinde degilim, ancak NET/YALIN olarak ve de "GIVIRMADAN" daha nasil anlatirim bilemedim?
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

Sayfa 87/169 İlkİlk ... 3777858687888997137 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •