Sayfa 161/169 İlkİlk ... 61111151159160161162163 ... SonSon
Arama sonucu : 1347 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: Altın vurus v

1.  Alıntı Originally Posted by bikmisbroker Yazıyı Oku
    Çünkü, YATIRIMLARINI TAMAMLAMIŞ, sanayi kuruluşları, YÜKSELEN USDTL NEDENİYLE bütün dünyada REKABETÇİ VE İHRACAATA YÖNELİK HAMLE YAPMA ŞANSI BULACAKLARDIR!!

Bedava bilgi veriyorum, uşağlar, yararlanın.

Varsa itirazı olan, ya şimdi konuşsun, ya da ‘ebediyete kadar’ sussun!

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Bir sanayi kuruluşu kurulurken yada yatırım yapılırken alınan malzemelerin en az %70 - 80 i dolar veya euro cinsinden satın alınan (tezgahlar, takımlar , aparatlar, ..) malzemelerdir. Dolar fırlamadan önce 50.000 usd olan tezgah şuan hala 50.000 usd yada firmada kurulu olan şirketin öz malı aslında dolar ve euronun fırlamasıyla öz malın reel değeri de fırladı. Dolar ve euronun yükselmesi ve hisse fiyatının değer kaybetmesi aslında şuan sanayi şirketlerinde gözükenden daha fazla bir ucuzlamaya sebep oldu.
    Bir yanda dolar ve euronun değer kazanmasıyla işçiliğimiz ucuzladığı için rekabet gücmüzde artış oldu.

2.  Alıntı Originally Posted by bikmisbroker Yazıyı Oku
    Davaro filmini izliyorum. Kemal Sunal-Şener Şen 2 lisi oynuyor. Zengin olma hayali içinde Şener Şen Kemal Sunal’a diyorki; O kadar zengin olacağız ki, düşünsene bir elin Lahmacunda bir elin Çiğ Köfte de. Biz de Borsadan ya da ‘para piyasalarından’ böyle deli para kazanabilecekmiyiz?

Bugün de ‘papaz kaçtı’ ya devam!

Sent from my iPhone using hisse.net
    Babo abim,
    Bugūnden sonra
    bir elimde endeks long, õbür elimde dolar short
    diyeceģiz.
    Sanki bugün dip çalışmasi bitti gibime geliyor
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

SUSDTL Grafiği..

YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    MECBUREN yatirimci olursunuz.SOROS.
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

TAHVİL de alt band hedefimizdeyiz.

YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

XU30 EURO grafiğimizde dip çalışmasının EMARELERİ belirginleşiyor.

Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

Bu aşağı salınımda EN AĞIR darbeyi ve satışı yiyen FİNANS SEKTÖRÜ XBANKAEURO grafiğim.

Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

Altın vurus v

Arkadaşlar, forumda haftada 1 yazıyorum. Ancak Twitter da kakara kikiri dahil yazıyorum. (Forum daha ciddi bir yer gibi geliyor bana nedense) imzamda twitter hesabımın linki mevcut.
    Grafiklerimde grafik yorumlamayı bilmeyenler için de 2-3 kelam yazısı ÇİNCE olarak da olsa MEVCUT!
    Sizlerden ricam, Grafik anlamıyorum ULEN gözlüğünü ÇIKARTIP o ÇİNCE yazıları Google amcama tercüme ettirmenizdir.

Pazardan Domates seçerken bile Pazarcı ile KAVGA eden bir milletiz, PARA PİYASALARINDA KARAR VERİRKEN DE keşke AYNI HASSASİYETİ gösterebilsek!

İYİ PAZARLAR hepinize.

NOT;
    Pamuk Klavyeler iş başına!
    Yazdıklarımdan memnun olanlar PUVAN verin!
    Memnun OLMAYANLAR DA MUTLAKA PUVANIN YANINA MESAJ YAZIN LEM!
    Memnun Değiliz, şeklinde yazın BEN ANNARIM!!

Son düzenleme : bikmisbroker; 28-07-2018 saat: 07:45.
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    GÜNEŞE ATEŞ EDENLERİN DİYARI
    Gönderi
    1,153
    Babo abi emeğinize sağlık teşekkürler. En kısa zamanda puvan gelecektir dön dolaş diyor sistem gereği.

Sayfa 161/169 İlkİlk ... 61111151159160161162163 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •