Sayfa 147/169 İlkİlk ... 4797137145146147148149157 ... SonSon
Arama sonucu : 1347 madde; 1,169 - 1,176 arası.

Konu: Altın vurus v

1. Hamaktan galktıngı dede..
    Kendini yontmayı unutma der Zeus....

Mustafa abi hoşgeldin Sefa getirdin

3. Hoşgeldiniz sn.Babo
    Yazdığım mesajlar şahsi görüşlerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by bikmisbroker Yazıyı Oku
    Doğru bir yorum.
    Altın Vuruş V başlığını açtığımdan beri bu 3 parametrenin (Borsa, Dolar ve Faiz) grafiğini vermemin sebebi de budur.
    Özetle bu konudaki bakış açımı anlatmaktı.
    Bu noktada “kriz bandı” olarak nitelendirdiğim bölgede ‘dip oluşumunun’ bugünden yarına gerçekleşmeyeceğini düşünmekteyim (maalesef)

Çünkü FAİZ grafiklerinde %18.5 birinci hedef olarak gözükse bile, %20.5 geçildiği takdirde %23 ikinci hedef olarak ortaya çıkmakta.

Döviz (USDTL) noktasında da (zaten $ ve Faiz ekürisi) henüz finansal piyasalarda ki ‘Liderliği’ kimseye kaptırmış değiller.

Stage 1;Faizde %18.5 hedefti, gerçekleşti
    Stage 2;Faizde %20.5 zıplaması gerçekleşti gerçekleşiyor
    Stage 3;Faizde %23’e vurmak, FAİZDE bu %23 NOKTASI Dövizin hareketini bitirir.

Ve faiz-döviz ekürisi ‘finansal piyasada’ Liderliği bırakır!

Kendinizi Veliefendide hissettiniz değil mi?

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Arkadaşlar merhaba,
    Öncelikle Sayın Devirin topikinde yaptığım bu paylaşımı buraya da yapıştırmak istiyorum.
    Bu topikde ilk mesajdan başlamak üzere sizlere BALIK TUTMAYI öğretmek amacı ile 3 lü analizlerimi paylaştım.

Bu benim para piyasalarına bakış açımdır.
    Yıllardır bu 3 lü kombinasyon çerçevesinde yaptım analizlerimi.

Bu başlık okuyucusu ilk 3-5 sayfadan itibaren bu işin mantığını kaptıysa, ben de onlara bir BAKIŞ AÇISI kazandırdım demektir ki NE MUTLU BANA..
    YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    MECBUREN yatirimci olursunuz.SOROS.
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

Gelinen noktada grafiklerin son durumu

Gelinen noktada grafiklerin son durumu aşağıdadır.
    Her Grafik üzerinde kısa açıklama yaptım.

Para piyasaları anlamında Hassas günlerden geçmekteyiz, grafiklerde yazdıklarım dışında İLAVE edeceğim birşey yoktur.

Bu BAŞLIKTA İlk 3-5 SAYFADA İZAH ETTİĞİM GİBİ FAİZ VE DÖVİZ TARAFINDAKİ HAREKETLİLİK BİTMEDEN ALTIN VURUŞ V BAŞLAMAYACAKTIR.

YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

Türkiyenin CDS’i bugün itibariyle

Sent from my iPhone using hisse.net
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

7. Efsane gelmiş, hoşgelmiş...

8. O zaman dans, Altın Vuruş 6 başlığı gelir 3-4 aya...
    Yatırım kapsamında değerlendirelemez

Sayfa 147/169 İlkİlk ... 4797137145146147148149157 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •