Sayfa 55/169 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon
Arama sonucu : 1347 madde; 433 - 440 arası.

Konu: Altın vurus v

Alıntı Originally Posted by bulut1-53 Yazıyı Oku
    .............
    Bu yazıya denk gelmemiştim , aklıma bir anda KUZU geldi jeopolitik diye diye yazar durur du ,
    Bir tek kendisinin bildiğine inanmıştı
    Bir ara hasta diye duyduk senin kulağın deliktir senin düşmanın bu alemde en azından kendisi öyle derdi.
    Deli doluydu ama foruma renk katardı.
    O bana düşman olabilir. (kendi sorunu)
    Ben forum ve sanal dünya dahil, gerçek hayatta da hiç kimse ile düşman değilim.

Benimle iddiaya girip, kaybedip ''Meydanlarda haykıracağını'' beyan edenler de dahildir buna.

Kuzu, ''Geoplitics'' dümenine sığınarak yaptığı 50 OT analizleri ile rakam veren bir kişidir.
    Bu arada (Geopolitics) konularında gerçekten de bilgilidir kendileri.
    YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    MECBUREN yatirimci olursunuz.SOROS.
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

2.  Alıntı Originally Posted by bikmisbroker Yazıyı Oku
    O bana düşman olabilir. (kendi sorunu)
    Ben forum ve sanal dünya dahil, gerçek hayatta da hiç kimse ile düşman değilim.

Benimle iddiaya girip, kaybedip ''Meydanlarda haykıracağını'' beyan edenler de dahildir buna.

Kuzu, ''Geoplitics'' dümenine sığınarak yaptığı 50 OT analizleri ile rakam veren bir kişidir.
    Bu arada (Geopolitics) konularında gerçekten de bilgilidir kendileri.

Bu konuda size katılıyorum , yalnız olaylara fazla kendini kaptırıp oyunu derin rakamlar ve derin seneryolar üzerine kurduğundan tırları dolu gidip boş dönüyordu.
    Alkol aldığında ağzını bozmasa iyi di .Siz onun için seneryolarında hep indikatör oldunuz en azından ben öyle gördüm.

Alıntı Originally Posted by bulut1-53 Yazıyı Oku
    [/COLOR]

.Siz onun için seneryolarında hep indikatör oldunuz en azından ben öyle gördüm.
    Bu noktaya katılmıyorum, O arkadaş ''Grafiklerin içinde boğulduğunda'' ÇALI dibine saklanıp ''Yetiş ya resulAllah diye haykırdığında'' ustası (bıkmışbrokerdan) medet umarak onun grafiklerine sığındı bu güne kadar.

Diğer tarafta son yazımda açık açık yazdım işin aslını ve esasını!
    Hem de yazdıklarımı bir GRAfİk İLE SÜSLEDİM!

Bundan sonra ''O BİLE'' HATA YA-PA-MAZ!!
    YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

4. Babo abi en son 25 haziran da bizlerle paylaştığınız bir eurousd grafiğiniz vardı. Bu grafikteki trend de çoktandır yukarı kırıldı yeni çizgilerinizle bir grafik paylaşmanız mümkün mü? saygılar.

5.  Alıntı Originally Posted by bikmisbroker Yazıyı Oku
    Bu noktaya katılmıyorum, O arkadaş ''Grafiklerin içinde boğulduğunda'' ÇALI dibine saklanıp ''Yetiş ya resulAllah diye haykırdığında'' ustası (bıkmışbrokerdan) medet umarak onun grafiklerine sığındı bu güne kadar.

Diğer tarafta son yazımda açık açık yazdım işin aslını ve esasını!
    Hem de yazdıklarımı bir GRAfİk İLE SÜSLEDİM!

Bundan sonra ''O BİLE'' HATA YA-PA-MAZ!!
    Güzel bir muhabbetti size bol kazançlar kolay gelsin.tşkl

Alıntı Originally Posted by mesut72 Yazıyı Oku
    Babo abi en son 25 haziran da bizlerle paylaştığınız bir eurousd grafiğiniz vardı. Bu grafikteki trend de çoktandır yukarı kırıldı yeni çizgilerinizle bir grafik paylaşmanız mümkün mü? saygılar.
    Doğru kırıldı.
    1.19-1.20 arası bir yerlerden "gevşemesini" beklerim.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

7. [QUOTE=bikmisbroker;862000]UsdTL de görüşümde bir değişiklik yoktur.
    Haftalık bazda oluşan formasyonda henüz kopma yoktur, ancak "süre" anlamında önümüzdeki 2 hafta içinde bu formasyon netleşecek.
    (Yani bayramdan sonra)
    Göreceğiz ak mı Kara mı.

Eyvallah üstat,Dolarda 3.50 altında, borsaya güvenmiyorum.Senin grafikler birebir işliyor .XU30 35 Euro hedefine giderse, Dolar'da
    3.25 - 3.40 aralğı dalgalanacak gibi gözüküyor.Tekrar teşekkür ediyorum değerli yorumun için.

8. [QUOTE=Dandanakan;862799]
     Alıntı Originally Posted by bikmisbroker Yazıyı Oku
    UsdTL de görüşümde bir değişiklik yoktur.
    Haftalık bazda oluşan formasyonda henüz kopma yoktur, ancak "süre" anlamında önümüzdeki 2 hafta içinde bu formasyon netleşecek.
    (Yani bayramdan sonra)
    Göreceğiz ak mı Kara mı.

Eyvallah üstat,Dolarda 3.50 altında, borsaya güvenmiyorum.Senin grafikler birebir işliyor .XU30 35 Euro hedefine giderse, Dolar'da
    3.25 - 3.40 aralğı dalgalanacak gibi gözüküyor.Tekrar teşekkür ediyorum değerli yorumun için.
    Babo , 3.25-3.40 aralığında dalgalanacak diye bir yorumda bulunmadı dolar için sanırım. Ben mi yanlış anladım.

Sayfa 55/169 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •