Sayfa 104/192 İlkİlk ... 45494102103104105106114154 ... SonSon
Arama sonucu : 1532 madde; 825 - 832 arası.

Konu: EDIP - Edip Gayrımenkul

1. Milleti yakanı anlamadınmı mesele kafa değil içinde beyin olmadı ben 28 yıldır kaybediyorum benim gibi kafasız anlamaz sen dert etme yeter

V3_5580_Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Zeka küpü arkadaşım çocukken annen paçalarınımı bağlıyordu seninde neyi anlamıyorsun.borcu ödüyecek olan patron parayı verecek olan biz sirket esas sermayesinin 3te ikisini kaybedene kadar zarar açıklıyacak zevzeklik neden yapıyorsun patrona yalakalıkmı yapıyosun ne yağrın öbürgün spkya gidecek bedelli isteyecek onayladımı tıkır tıkır ödüyeceksin zaten patronun istediği bu herşey benim diyor birazda sana dermi hadi bakalım

3.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Zeka küpü arkadaşım çocukken annen paçalarınımı bağlıyordu seninde neyi anlamıyorsun.borcu ödüyecek olan patron parayı verecek olan biz sirket esas sermayesinin 3te ikisini kaybedene kadar zarar açıklıyacak zevzeklik neden yapıyorsun patrona yalakalıkmı yapıyosun ne yağrın öbürgün spkya gidecek bedelli isteyecek onayladımı tıkır tıkır ödüyeceksin zaten patronun istediği bu herşey benim diyor birazda sana dermi hadi bakalım

Heh....anlamağa başladın....şamarı yiyince aklın başına gelir gibi oldu...!!!!!!!!

4. Başı boş dolaşma belediyeyi kızdıracak sonunda hırlayıp duruyorsun.

5. Borsa sabır işi yatırım işi isyanla bir yere varılmaz bütün gyo larfa kır farkından dogan büyük kayıplar var ne yapalım satalımmı

LG-H840 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Benim borcum var hisse senedine yatırdım kredi çekip sen patrona sor bakalım nereye yatırıyor paraları yarın yatırımlar bittiğinde ortaya ben şu şu yatırımları yaptım değerleme raporları bu deyip açıklıyacakmı yoksa boş senaryolar ortak olduğumuz şirket battımı diyecek akının fiyatına bak defter değeri ne bizimkinin ne aradaki fiyat uçurumunun sebebi ne ara patronu sor veya fax çek daha garanti.nedediğini banada yaz ha birde mkkdan takas dökümünü göndersin bakalım ortaklık yapısı neymiş yoksa hisseleri kaptırdımı cevapları bende çok merak ediyorum oya ihtiyacıda varsa çekinmesin emin ol bir talepte bulunmam iyi çalışmalar
    Arkadaşlar müjdemi isterim

7. Herşey benim dersen bir zıplarsın iki zıplarsın sonun da ensene tokatı yersin devletin kitabını iyi oku aç gözlüler sonun da cezasını bulur.

8. Yinemi en son ben kaldım sevincimi, paylaşacak kimse kalmadı artık kendi kendime yazar çizerim sağlık olsun

Sayfa 104/192 İlkİlk ... 45494102103104105106114154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •