Sayfa 49/192 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
Arama sonucu : 1532 madde; 385 - 392 arası.

Konu: EDIP - Edip Gayrımenkul

1. bist deki verilerde halen açıklar kapatılmadıb 2 küsür açık duruyor vadesi nedir ki ? 1.61/1.88 arası

2. halen satış baskısı var demekki son kalanlar veriliyor

3. Lüleburgaz da ki tesisimiz
    luleburgaz.jpg
    lb_06.jpg
    lb_07.jpg
    lb_09.jpg
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyelerim yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

4. Lüleburgaz Büyük karıştıranda bölgesinde yaklaşık arsa metrekare fiyatları 400 - 500 Tl den başlıyor,

Bizim fabrika arazimiz ;Toplam arsa yüz ölçümü : 288.300 m2
    Kiralanabilir alan : 58.000 m2 kapalı alanı bulunan tesis;3 adet
    üretim binası, iki adet depo binası, boyahane binası, sosyal bina ve diğer yardımcı binalardan
    oluşmaktadır.
    buna ilaveten sanayi imarının durdurulduğu , önceden sanayi imarlı arazimizde 200-250 milyon gibi bir değer çıkıyor....

Bunun yanında hepimizin bildiği Güneşlide 65 dönümde 212 avm...

Böyle değerde şirket nasıl oluyor da borsada cari değeri 82 milyon oluyor....

Her ne kadar borcumuzda varsa elimizde de böyle değerli yatırım amaçlı tuttuğumuz ve içinde kiracıları olan fabrika arazimiz de var...
    zaten isteyen olunca satılacak...
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyelerim yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

5. YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyelerim yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

6. bu hikaye yaklaşık 10 yıldır var zaten 1 yoldır zaten satış da ama satılmadı otel satımdı ne oldu hiç o borç bitmez benim tahminim yükseltm o seviyede bekletip bedelli yapıcaklar sandım ama yanılmışım geri basdo haaaaa uapmazlar mı bu fiyattan yparşar bir öcekşnde yaptılar

7. Pasta paylaşabilecek varmi

HUAWEI G7-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Alan satan filan yok, top çevirmeye devam etsin bakalım, Adanalıyla şalgama devam, kebap vakti de gelecek elbet :-)
    beklenen etki, beklenmeyen anda vurulan güç ile olur

Sayfa 49/192 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •