Sayfa 214/312 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264 ... SonSon
Arama sonucu : 2489 madde; 1,705 - 1,712 arası.

Konu: INTEM - İntema İnşaat ve Tesisat

1.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Ecilc Eczyt ve borsa dışındaki Ecz hol un hepsini öyle yapılandırmışlar ki karşılıklı flnasal varlık hissedarlık ilişkisi oluşturup, şirketlerin birbirlerinin hisse al sat olayı ile yatırımcıları kıskacta tutarak, yollardır hisseleri topluyorlar en ucuza, ortaklık oranlarını yükseltiyorlar.

Bu oluşturulan şirket temel varlıklarını flnasal varlık halşne getirme ve flnasal varlık ilişkileri ile direk şirket kasaya paraya akışı olmamış oluyor ve hisseye talep fazla olmuyor.

Mesela Ecilc ın büyük miktardaki parasıyla hskim ortak olmayacak oranda borsa dışındaki ecz holding in hisseketinin alınması gibi. Peki bu paralarla z*****nda direk hakim ortak olarak girişimlerde bulunsaydı şimdi ecilc ın özsermaye ve nakit akış gücü ne olurdu, hisse fiyatı ne olurdu?

Veya bu finansal varlık aşıöıyja halka açık Ecilc paraları kime gitmiş ve bu para ile bu güne kadar me kadar büyümüş?

Veya Ecilc borsa dışındaki holdinge hakşm ortak olacak şekilde bşr oranda hisse almış kosaydı bu geçen zamanda hangi durumda olmuş olurdu?
    borsadan çekilecekmi intema bunumu söylüyorsunuz çağrı yapıp daha net anlatsanız çağrı fiyatı kaç olacak peki çağrı gelirse ? boyner 4 tl iken çağrı fiyatı 7.70 lerden geldi günlerce tavan yaptı 7tl oldu 4 tl den alınırmı bu hisse ?

2. bu nasıl tahta tahtada mal yok almaya

ASUS_T00J-D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by hasandemir Yazıyı Oku
    bu nasıl tahta tahtada mal yok almaya

ASUS_T00J-D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sen bir alış gir bak nasıl veriyorlar o zaman

4.  Alıntı Originally Posted by kumi79 Yazıyı Oku
    sen bir alış gir bak nasıl veriyorlar o zaman
    bu tahta ölmüş uğraşmaya değmez yatırımcıya ekmek çıkmaz burdan byy

5. eczacıbaşının intema da yaptığını eğer spk onaylayıp bedelliye onay verirse sermaye piyasalarına veda edeceğim. bu kadar aleni bir durum var. intema nın bilançoya baktığınızda görüyorsunuz ne yapıldığını. yıllardır üstelik.

6. Yedirme ulan diyor spek

Alıntı Originally Posted by proleter Yazıyı Oku
    eczacıbaşının intema da yaptığını eğer spk onaylayıp bedelliye onay verirse sermaye piyasalarına veda edeceğim. bu kadar aleni bir durum var. intema nın bilançoya baktığınızda görüyorsunuz ne yapıldığını. yıllardır üstelik.
    Zor ekmek yemek bu tahtada Denizli camdaku gibi adamın suyunu emerler

7. arkadaşlar cimer spk nereye nasıl başvurmalıyı. bu intemada ki durumu %900 bedelliyi şirketin ne yaptığını anlatmak istiyorum. milyar dolarlık servet içerisinde ky nın 25 30 trilyonuna göz dikilmesini anlatmak istiyorum.

intema da ki olaya dur demek istiyorum. eczacıbaşı yatırımın parasının intemada iç edilmesini durdurmak için neler yapabiliriz nasıl şikayet edebiliiz ?

intema halka kapatılsın holding tüm payları satın alsın sonra isterse ayda 100 trilyon zarar ettirsinler nereye başvurmalıyız ?

8.  Alıntı Originally Posted by proleter Yazıyı Oku
    arkadaşlar cimer spk nereye nasıl başvurmalıyı. bu intemada ki durumu %900 bedelliyi şirketin ne yaptığını anlatmak istiyorum. milyar dolarlık servet içerisinde ky nın 25 30 trilyonuna göz dikilmesini anlatmak istiyorum.

intema da ki olaya dur demek istiyorum. eczacıbaşı yatırımın parasının intemada iç edilmesini durdurmak için neler yapabiliriz nasıl şikayet edebiliiz ?

intema halka kapatılsın holding tüm payları satın alsın sonra isterse ayda 100 trilyon zarar ettirsinler nereye başvurmalıyız ?
    E devletten cimer ve spk ya basvurabilirsiniz. Ben yaptim sahsen kayit altina alindi spk ve cimer tarafindan

SM-G570F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 214/312 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •