Sayfa 354/542 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 2,825 - 2,832 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by batu34 Yazıyı Oku
    Başlığa ait bilgiler
    Bu başlığı şu anda 19 kişi okumaktadır. (7 üye ve 12 ziyaretçi)

batu34, lasvegas,
    Yer İmleri

Lasvegas hocam selamlar, neredesiniz İsmende de yoksunuz,
    Çok sizi göremiyoruz. İsmen hala elinizde var mı ? Neden yazmıyorsunuz.

Batuhan
     Alıntı Originally Posted by lasvegas Yazıyı Oku
    Bir suredir yazmiyorum sadece okuyordum. Ismen pozisyonlarima devam ediyorum. Infoda aldim onlari da tasiyorum. Uzun sure her iki hissede de bulunmayi dusunuyorum. Zamaninda ismen de yazilanlarin cogu gerceklesmeye basladi. Umarim ayni basarilari infoda da goruruz. Hizli bir buyume icerisindeler. Eurobond swap ve opsiyon tarafi da artik devrede. Yeni urunlerle 2021yilinda da buyumenin surecegini dusunuyorum.
    Sn. Lasvegas Hocam, yukarıdaki inceliğiniz için teşekkür ederim. Bende info yok, sırf sizi gördüm diye başlığına yazdım. Şahsımın İsmeni tanıdığı dönemde, sorduğum sorulara içtenlikle cevaplar verdiniz, çok teşekkür ederim. Sizler yazmıyorsunuz artık ancak gözüm İsmeni tanıdığım günlerdeki gibi sizi arıyor, geçende İsmen başlığında da sordum, Lasvegas Hocamı gördünüz mü diye? ,görmediniz galiba.

Lütfen, daha sık yazın, İsmene de uğrayın. Bizim cenah orası, Sizi orada da görmek isterim.

Saygılar Selamlar

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

2. 50 milyon tl daha kaynak bulundu bono ihraç yoluyla. Büyümeye devam!

3. Sattıklarımızı 10 kademe alttan koyduk yerine; bir miktar nakitle beklemedeyiz; hayırlısı olsun , saygılar

Dün infonun hacmini görünce yüzüm düştü. Gene beğendim. Ama alarko ve devalarım vardı. O mu bu mu info mu? Alarko toplu olmak mı deva toplu olmak mı, yoksa alarko deva da olmak mı derken, ulan işmen gitti de, tamam hala ucuzda bunun neyi eksik büyüyor deyip valla girdim. Tabi eskisi gibi lotla değil , 4 te biri ile. Ama kafi. İnfosuz olmuyor. Bende 25 kuruş alta koydum. Ama bence şans başka bişey değil.
    Bide tabiki infodan hesap açtım. Ula ne dandik mobil uygulama Allah ım. Halk nere bu nere. Eski atari uçak oynu vardı mavi renk. Aynen. Onun gibi. Yavaşta. Halk mobil uygulama nere bununki tam dandik ötesi. Ama nedek komisyon halktan bi tık iyi

5.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Dün infonun hacmini görünce yüzüm düştü. Gene beğendim. Ama alarko ve devalarım vardı. O mu bu mu info mu? Alarko toplu olmak mı deva toplu olmak mı, yoksa alarko deva da olmak mı derken, ulan işmen gitti de, tamam hala ucuzda bunun neyi eksik büyüyor deyip valla girdim. Tabi eskisi gibi lotla değil , 4 te biri ile. Ama kafi. İnfosuz olmuyor. Bende 25 kuruş alta koydum. Ama bence şans başka bişey değil.
    Bide tabiki infodan hesap açtım. Ula ne dandik mobil uygulama Allah ım. Halk nere bu nere. Eski atari uçak oynu vardı mavi renk. Aynen. Onun gibi. Yavaşta. Halk mobil uygulama nere bununki tam dandik ötesi. Ama nedek komisyon halktan bi tık iyi
    Yeni uygulama gelecek.
    Nil Satis Nisi Optimum

Sn lasvegas gelecek projeksiyonunuz nedir bu kağıtta. Ben günlük 1 m net kar hayalim var. Tutar mı sizce? Önce şu qbasic uygulaması bitmeli tabiki, ortaklar yenisi geliyor dedi ama aralık yarısı geldi hala ortada yok. Masaüstüde bakmayın siz oda basit ama iş görür gene. En sevdiğim özelliği kpmisyon dahil maliyet oluşturması harika. Ama tüm işlemlerimi mobilden yaptığım için elzem önemli. Hemen halletmeliler

7. INFO - İnfo Yatırım

Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Sn lasvegas gelecek projeksiyonunuz nedir bu kağıtta. Ben günlük 1 m net kar hayalim var. Tutar mı sizce? Önce şu qbasic uygulaması bitmeli tabiki, ortaklar yenisi geliyor dedi ama aralık yarısı geldi hala ortada yok. Masaüstüde bakmayın siz oda basit ama iş görür gene. En sevdiğim özelliği kpmisyon dahil maliyet oluşturması harika. Ama tüm işlemlerimi mobilden yaptığım için elzem önemli. Hemen halletmeliler
    Yunus Şahin geçen cuma günkü yayında haftaya(yani bu hafta) ya da en kötü sonraki haftaya çıkacak dedi bekliyoruz.

İsin kötü yani Twitter’da bazı kullanıcıların betayı kullanıp ekran görüntüsü paylaşması üzerine Mt’yi aradığımda öyle bi şey yok vermiyoruz diyip kestirip atması. Bari limitimiz doldu falan diyip geçiştir ne diye inkar ediyorsun.

Alıntı Originally Posted by firklover Yazıyı Oku
    Yunus Şahin geçen cuma günkü yayında haftaya(yani bu hafta) ya da en kötü sonraki haftaya çıkacak dedi bekliyoruz.

İsin kötü yani Twitter’da bazı kullanıcıların betayı kullanıp ekran görüntüsü paylaşması üzerine Mt’yi aradığımda öyle bi şey yok vermiyoruz diyip kestirip atması. Bari limitimiz doldu falan diyip geçiştir ne diye inkar ediyorsun.
    İnşallah. Şu fuel alan uçak oyununu hatırlayanlar var mı? Beyaz ufak bi uçaktı. Gemilere ateş eder, köprüleri yıkardı. Valla o moda girdim. Emir düzeltmede, sanki c de program yazıyorum, imleç algılaması bile geç. Yeni versiyonu bekliyorum.

Sayfa 354/542 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •