Sayfa 412/555 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 3,289 - 3,296 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1. 23 Kasım...

Ortaklara bol kazançlar

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Ya tabi ki olabilir. 10 liraya da ceker belki tahta sığ. Ben alırım düştükçe o ayrı 1000 1000 gönderiyorum emirleri keyfi bilir verirse sildiğimiz yok alırsak sattığımız yok ne güzel işte

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Panik olmasın rahat olsun mal taşımak istemeyen bize versin taşırız problem yok

2.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    İnfodan almayayım bari başka kurumdan alayım rahatsız etmek amacı gütmüyoruz paketlenen mallar 9 ay - 1 sene taşınmak üzere itinayla rafa kaldırılmakta, alış işlemi dahi unutulmaktadır.

Tahtacı karşimize de rahatsızlık vermeyelim, benden önce ne yapıyorduysa aynen devam etsin, kimsenin şeysi bozulmasın biz temelciyiz temelci
    Karlarla biraz almaya başladım.

Kendi aracı kurumum, çok da memnunum, taşıyalım bari

Korkunç hacim yapıyorum infoya bu arada bu senet 2 tavan çekse hakkımı ödeyemez o da kenarda dursun
    Bilançosu itibariyle info için mesela ismen den ucuz diyemeyiz.

Ancak büyüme trendi öyle ki kesinlikle ismen den ucuz kalacak diyorum 1 2 seneye kadar. Borsa ralli yapuyor hacimleri artacak krediye ulaşım kolaylaşacak bedelli ile mali yapısı güçlenecek. Bu beklentilerle ufak ufak alıyoruz tutup 10 liraya çekerse, bu durumlarda değişiklik olmadigi surece daha çok aliriz o olur.

9 - 23 kasım arası girmişiz. arada 6.5 karı almışız.

Taşıma maliyeti dahil 1 lira maliyetle, keyifle izleyelim bundan sonra 1 sene dedik 1 sene bakalım neler olacak.

3. Bunlari da 25 Kasım yazmışız
    Binde 1.5 bende, 1 sene yüzünü göremez malın, binde 4 e kadar da kendime izin verdim fazlasını almam benim için çok olur.

Şimdi -10 yapabilir problem yok grafik bu haftalık kapandı önümüzdeki hafta bakarız hala sallıyorsa biz de jeton sallarız makineye herkese bol kazançlar.

Aynen öyle tam benim kafadasınız Sn. rovolver. Özetle fiyatla iddialaşmaya gerek yok, temelde değer varsa fiyat elbet değere bir gün gider sabırlı olup sakin kalmak gerekir.

Sabahki fiyat beni çok rahatsız etti kafamı bozdu kendi prensiplerime aykırı şekilde epey aldım, rüçhan tahtası daha uygun olduğu için orayı tercih ettim.

Ben aldıktan sonra da düşebilirdi sonuçta temel analiziniz değişmez, fiyatla iddia olmaz.

😀🌹 bende alsatsiz 1.98 maliyetle bir ismen olana kadar devam

5. Bugün tavan beklerdim, neyse hayırlısı olsun devam..

6.  Alıntı Originally Posted by Rapmatic Yazıyı Oku
    Bugün tavan beklerdim, neyse hayırlısı olsun devam..
    Ben de tavana kitler diyodum ama kısmet değilmiş...

7. Arkadaşlar süz yenisiniz galiba.Günde yüzde 1 buldun mu sevinmelisiniz.Borsa da para dağıtılmıyor, daha küreğini görmediniz.
    Ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by 2Ekmek1Samsun Yazıyı Oku
    Arkadaşlar süz yenisiniz galiba.Günde yüzde 1 buldun mu sevinmelisiniz.Borsa da para dağıtılmıyor, daha küreğini görmediniz.
    Ytd.
    Yaklaşık 1 yıl oldu alalı infoyu, tavsiyen için sağol

Sayfa 412/555 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •