Sayfa 371/555 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 2,961 - 2,968 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

Sene sonu karı deli gibi sabırsızlıkla bekliyorum. Her çeyrek karını %10 ile %20 arası artıracağı hayalim var. Bu yatırım bana keyif veriyor.
    beşiktaş maçına kupon yapıp maçı izlemek gibisinden daha iyi, ama heyecanlı değil tabiki.
    İnfo dan hesap aç, info hissesi al, al satları infodan yap info kazansın, info karları yükseltsin seninde hisselerin yükselsin. Return yap ve döngü devam et.

2.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Sene sonu karı deli gibi sabırsızlıkla bekliyorum. Her çeyrek karını %10 ile %20 arası artıracağı hayalim var. Bu yatırım bana keyif veriyor.
    beşiktaş maçına kupon yapıp maçı izlemek gibisinden daha iyi, ama heyecanlı değil tabiki.
    İnfo dan hesap aç, info hissesi al, al satları infodan yap info kazansın, info karları yükseltsin seninde hisselerin yükselsin. Return yap ve döngü devam et.

Merhabalar Info. Bizde geldik. Ismen agirlik azaltip devam. Info'nun buyumesi ve buyurken karliliginida arttirmasi etkileyici

3.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Valla sene başı bekliyorum. Derinlikse detinlikte geldi. Herhalde 3 ayda bir ayar veriyorlar
    teşekkürler rlc44

bende infodan hesap açtım onbinde 3 komisyonla

4.  Alıntı Originally Posted by Qie Yazıyı Oku
    Malesef size ve sizin gibi "info kendi malını satıyor" diyenlere.
    İnfo Yatırım bir aracı kurumdur. müşterileri adına aracılık yapar, yani senin/benim hisslerimizin salım-satımına aracılık eder ve bu işlemden komisyon kazanır. Aracı kurumlar birisinin malını veya kendi malınını satmaz veya satıyor değildirler. Kendi malı diye bişey yoktur hatta, müşterilerinin malıdır o alınıp satılan.

Mesela bugünkü işlemlerde 121 bin lot alım-satım farkı eksi görünüyor, yani info yatırımda bugun yapılan toplam 600 bin lot işlemin toplamında satanların toplam lotu alanlardan 121 bin lot daha fazla. Yani işlemleri biz müşteriler yaparız. Aracı kurumlar alım satıma aracılık ederler. Kendi malını satıyor değildirler.
    Daha nasıl açıklayabilirim bilemiyorum.
    Kendi malı denizyatırım da olması lazım yanlış hatırlamıyorsam :D

5.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Kaçırdığınız bişey var gueno 33 işmen komisyon gelir kadar diğer kalemlerden kar yazıyor, kredi, faiz, döviz vs. 800 900 bin kar demek günlük aslında 1.6m ile 1.8 m arası kazanabilecek potansiyel demektir. Farkı şu işmen para çoktu. Bu şirketi agresifleştiren budur. Ve bu olacaktır. Bunu 2021 de göreceğiz.
    Son çeyrek nşallah net 25 m den az kazanmaz. Hedefim her çeyrek karını en az %10 ile %20 artırması olacaktır. Başaracağına inanıyorum. Günlük 500 bn kasaya para girmesi az değildir.
    Bu fk'ya rağmen bu şirketin neden ucuz görüldüğünün , nasıl potansiyel barındırdığının , neden info olduğunun en güzel anlatımı.
    Ayrıca elde edilen karlar ile beraber daha çok kredi -faiz -döviz ve dolayısıyla tekrar daha da fazla kar gelecek.
    Yani kartopu etkisi

6.  Alıntı Originally Posted by romantictr Yazıyı Oku
    Kendi malı denizyatırım da olması lazım yanlış hatırlamıyorsam :D
    Deniz Yatırım değil de Denizbank'ta, bir de satışlar olduğu zaman birden çok aracı kurum kullanılıyor.

Alıntı Originally Posted by sozgennn Yazıyı Oku
    teşekkürler rlc44

bende infodan hesap açtım onbinde 3 komisyonla
    Hayırlı olsun. Bu işler böyle oluyor, büyüme.

Sayfa 371/555 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •