Sayfa 337/555 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 2,689 - 2,696 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by Keremece Yazıyı Oku
    Boşuna mı dedi keremece bir seneye yüzde 200 bekliyorum diye... Amaaa hiçbiriniz İnfo nun bu süreçte topladığı lotları konuşmuyorsunuz.. Ne zaman satacak kritik soru bu????
    Ne zaman satacak??

2.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    İnşallah artı 30 gelir. Evet bir şirketin net kar/ özsermayex10 olması gereken pd/ dd değeridir. Seneye 120 kar etse, şimdiki özsermaye 85+30 4q+66 bedelli parası 186 m özsermaye ile gireriz. 180 diyelim. 120/180x10=6.66 pd/dd etmelidir. Bu noktada hedef fiyat 1 senede 12 tl eder. Swap eurobond , yurt dışı yabancı alım satımlara aracılık , yabancı piyasa işlemleri vs. Ne getirir bilemem. Belki çok az olacak ama geliri dağıtmak için önemli. Verhasıl 15 tl olsada şaşırmam göreceğiz.
    21 Ekimde özsermayesi 85 milyon iken piyasa değeri 554 milyon liraları görmüştü..

26 Kasım özsermayesi 85+65+20 milyon iken piyasa değeri 448 milyon lira...

Alıntı Originally Posted by jebaha Yazıyı Oku
    İnfonun ay başından beri ptesi R açılmadan önceki güne kadar aldığı 750k lotun kabaca maliyeti cep to cep değilse 11,7 seviyeleri hocam. Şu anda zararda hatta, R sürecinde satmaya kalksa zaten kaıt 2 taban yer o yüzden sürecin bitmesini bekleyecek bence. Kağıdın zaten dibi eski 9 şimdiki 3,70 seviyesidir, varsın oraya kadar bassın gelmişken..

Ben yine bgn düşüşün son olduğunu, bedelli süreci tamamen sonlanana kadar artık 2 aşağı 3 yukarı yaparak bu seviyelerde yatırımcıyı esir edeceğini beselliye sokacağını düşünüyorum. Maalesef bu yılki bedelliler içinde bir ilki yaşattı bize info. Organize bir ekip yapıyor tahtayı, yeni kimse de yanaşmıyor, yanaşamıyor. Operasyon çocuklarının elinde kaıt..
    info'nun mal aldigi yok bunu yukarida izah etmistim

bu durumda digerlerinin infoya mal sattigi da yok

ne var o zaman diyebilirsiniz???

iyi polis var, kotu polis var

4.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    info'nun mal aldigi yok bunu yukarida izah etmistim

bu durumda digerlerinin infoya mal sattigi da yok

ne var o zaman diyebilirsiniz???

iyi polis var, kotu polis var
    O zaman nette mal alan da satan yok sn Hayek. 3 haftadır info malın %60’ını almış görünüyor cep to cep diyorsanız, yani kendileri düşürüp kendileri kaldırıyor başka alıcı ve satıcı yok/az demek.

Buradaki çetenin kullandığı aracı kurumlar info, iş, garanti, philip ve ziraat sanırım. 2 gündür gedikten de biri malı çekiyor sanırım o da bu ekipte. Bu kağıda bu çete buradayken hele bu bedelli hırsız yaklaşımıyla kimse(balina dielim) girmez/girmiyor da zaten. Anca kendi kendilerine yükseltirler, ağa düşen olırsa da o avlanır. Yabancının 9’a kadar soluksuz satışından kıllanmıştım meğer adamlar canını kurtarmış. Şirket iyi güzel, çok inanıyordum ama son 4 günde tiksindim ben.. Bugün benim için bitti maalesef reputasyonu, bedelli süreci bitsin fırsat verdiğinde arkama bile bakmam. İsterse Uzaya gitsin, istediği karı yapsın hepi topu en fazla 2m lotu bedelliye sokmak için bu yapılan ...

5. Bakıyorumda bazı arkadaşlar tırsmış bile
    yok blanço yok bedelli rüchan alcaz satçaz ne oldu
    size diyorum 3,75//4,00 arası alırım öyle az boz da değil en az 100,000 lot alırım bekliyorum seni info hadi gel 3,75/4,00 tl arası benimsin gelmessende canın saolsun
    borsada parası olanın düdüğü öter
    ne bilanço ne komisyon

6. Elbet bedelli bitecek bittiğin de kafamız ağırmadan alırız senedi
    bu bedellide de millete çaktılar en son en güzel bedelli kent olmuştu...
    21 kasımda yazdığım hala duruyor sözümün arkasındayım

Alıntı Originally Posted by btssatim Yazıyı Oku
    Bakıyorumda bazı arkadaşlar tırsmış bile
    yok blanço yok bedelli rüchan alcaz satçaz ne oldu
    size diyorum 3,75//4,00 arası alırım öyle az boz da değil en az 100,000 lot alırım bekliyorum seni info hadi gel 3,75/4,00 tl arası benimsin gelmessende canın saolsun
    borsada parası olanın düdüğü öter
    ne bilanço ne komisyon
    Heeee sen kazanacan diye biz kaybedek emi? İnşallah yükselir de ağzı açık bakarsın!

Alıntı Originally Posted by jebaha Yazıyı Oku
    O zaman nette mal alan da satan yok sn Hayek. 3 haftadır info malın %60�ını almış görünüyor cep to cep diyorsanız, yani kendileri düşürüp kendileri kaldırıyor başka alıcı ve satıcı yok/az demek.

Buradaki çetenin kullandığı aracı kurumlar info, iş, garanti, philip ve ziraat sanırım. 2 gündür gedikten de biri malı çekiyor sanırım o da bu ekipte. Bu kağıda bu çete buradayken hele bu bedelli hırsız yaklaşımıyla kimse(balina dielim) girmez/girmiyor da zaten. Anca kendi kendilerine yükseltirler, ağa düşen olırsa da o avlanır. Yabancının 9�a kadar soluksuz satışından kıllanmıştım meğer adamlar canını kurtarmış. Şirket iyi güzel, çok inanıyordum ama son 4 günde tiksindim ben.. Bugün benim için bitti maalesef reputasyonu, bedelli süreci bitsin fırsat verdiğinde arkama bile bakmam. İsterse Uzaya gitsin, istediği karı yapsın hepi topu en fazla 2m lotu bedelliye sokmak için bu yapılan ...
    buradaki cete hedef girisimdede ayni hikaye, cetenin elebaslari

garanti
    info
    yapi kredi
    is
    ak
    vakif

gedik
    ziraat
    osmanli (onemli bir kismi)
    philip kapital
    deniz

alanlar - satanlar var ama max. 150 bin lot idi.

bende info aliyor diye dusunurken surekli o alirken garantinin satis yapmasinilgimi cekmisti. konuyu cozduk boylece

tamamen cep to cep hedefte de ayni cunku oradaki hareketler ile buradaki hareketler ayni bakiniz idealist ve seyitler kimya'ya yine ayni kardesleri gorursunuz.

mesela bir ara ing dalmisti tahtaya talan edip tahtayi tavan yapmisti. O da kadronun adami bilginiz olsun

tamamen benim fikrimdir kimseyi baglamaz

Sayfa 337/555 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •