Sayfa 240/555 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 1,913 - 1,920 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1. karı ıyı gelen vesbe eksı 7 yaptı bu borsa ınanılmaz bır yer

2. Sevgili ortaklar, OSMEN müdürleri satış için sıraya girmişler ne dersiniz ? Benim elimde de OSMEN olsa bu fiyatlardan ben de satardım doğrusu. Yaklaşık 1,5 m lot

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    INFO Solo 2020/9 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 30771472 Yıllık Değ%:939
    arkadaşlar merhaba. bir sorum olacak. hasılatın bu olağanüstü artışının sebebi nedir? ve bu hasılat brüt kara neden oransal olarak daha az yansımış?

4. iyi akşamlar.Belki merak edenler vardır diye yazmak istiyorum.
    Komisyon iadeleri düşmeden önce;

3. çeyrek Bist ortalama komisyon oranı 0.000132 (2. çeyrek 0.00015)
    3. çeyrek Viop ortalama komisyon oranı 0.00012 (2. çeyrek 0.000105)

Kaldıraçlı işlemlerden komisyon ile beraber 6 milyona yakın gelir var.Müşterilere kullandırılan kredilerden gelirde çok iyi artmış.
    Şirketin hızlı büyümesi ile normal olarak genel yönetim giderleri de artmış.Kendi görüşüm bilançoyu beğendim.Bedelli tamamlandıktan sonra şirket güncel hacim oranları ,faizlerin artması (kredili işlem geliri için)ve dolar kurunun yükselmesi ile( Kas işlem geliri açısından) 4. çeyrekte daha iyi kar ediceğini düşünüyorum.
    Ortalama oranları kendim hesapladım.hata yapmış olabilirim.YTD.

5. burası osmen değil ama

6.  Alıntı Originally Posted by btssatim Yazıyı Oku
    burası osmen değil ama
    Burasının OSMEN olmadığının ben de farkındayım. Hani OSMEN de karşılaştırma açısından aynı sektörde olduğundan diğer firmaları da takip etmek gerektiğini düşünüyorum. Onlar da ne yapıyor, yöneticileri alıyor mu satıyor mu? He ne dersin kardeşim?

7.  Alıntı Originally Posted by hsynbzkrt92 Yazıyı Oku

Sevgili ortaklar, OSMEN müdürleri satış için sıraya girmişler ne dersiniz ? Benim elimde de OSMEN olsa bu fiyatlardan ben de satardım doğrusu. Yaklaşık 1,5 m lot

iyi aksamlar.Osmen ortaklari paylarini MKK'ya kaydettirmisler simdilik, satacaklari anlamina gelmiyor ama belki de satabikirler.Açikçasi bunu bilebilmek için onlar olmamiz lazim .

Buna benzer ortak satişlari bedelsiz sonrasi 3.5 seviyelerinden info'da da olmustu ama 7 civarindan sonra başka şirket içi alimlar oldu.Ayni zamanda hatirladigim İsmen'de 6 civarlarindan yuklu satis yapmisti İş bankasi.Kisaca biri satiyorsa biri de aliyor.Araci kurum sirketlerinde kar tahminini çok rahat yapabiliyoruz hacimler üzerinden.

Kendi görüşüm araci kurumlari etkiliyecek en buyuk tehlike yuzde 20 uzerinde çikan mevduat faizi olur.

8. o sıralar akıl sır erdirememiştim iş bankasının satışarına ama biraz bakınca zaten alanın iş bankasının fonları ve emeklilik fonları olduğu belli oldu. Bunlara fazla takılmamak gerek dediğiniz gibi

Sayfa 240/555 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •