Sayfa 374/555 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 2,985 - 2,992 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

İsmen pozisyonumu bende kapattim tamamen teknik burada yazan arkadaşlar kızacak belki ama temel etkisi en çok kriz zamanlarında görülür tabi bence. artık temelin hiç etkisinin olmadığı flu bir alana yani ralliye girdik kentleri RTA tazekurular gibi temele değil gidenin yani tekniğin önemli olduğu ralli 10 15 yılda gelen bir döngü burada oluşan formasyonlar önemli infoda büyük bir tobo var sonda Çanaklı flamali ismende ise kepçeyi hafif yükselerek yaptı şimdi kepçeyi yapiyor ben inşallah sonlarına doğru çıktım diye düşünüyorum.

Alıntı Originally Posted by coltra Yazıyı Oku
    İnfo gibi bir şirketin biri tarafından satın alınması kolay değil artık. Bir de İsmen gibi bir devin içine girip kaybolmasındansa, denk bir şirket ile güçlerini birleştirip sinerji yaratması ortaklara daha faydalı olur bence. Dediğim gibi bunlar sesli düşünme. Pek olası durumlar değil günümüzün ticaret ortamında. Ben sadece bir fikir atma maksatlı yazdım. İşin bir de bu yönünden düşünelim diye.
    Ortağım, seninkide güzel bir düşünce ki emin ol bende öyle düşünüyorum. İlla gelecekte kpnsolidasyonlar olacsk. Ama işmen bizi alırsa bu da bi fikir, çağrı oluşur. İsteyen katılır isteyen katılmaz. İnfo kimliği ile devam eder, ama işmen ona sahip olur nasılki işmen giderek devleşen iş portföye sahip ise. Veehasıl bankaların gelecekte bu pazar paylarını uzun vadede kaybedeceğini, ve satın almalara gideceklerini düşünüyorum ellerindeki güçlü nakit ile. Kimse bilmez ama. İşbankasınınen büyük mahareti kredi verip kredisini ödeyemeyen şirketlere çökmesidir. Yahu fora zeytin bile işbankasının. Gidip gediği alacağına infoyu alır. Yada ben öyle yapardım. Tabiki bunlar farazi ve ütopik şu an.

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Aslında ismen için en güzel yatirim olur kurumsal kimliğini koruyarak infoyu alması- çünkü geçmişte de analiz etmiştim çok farklı musteri kitleleri var iki kurumun. Zaten o nedenle ikisini de taşımakta beis görmemiştim, ama bugün itibari ile ismen de pozumu kapattım teknik olarak çok şişmiş gibi geldi, tabi yanılmak da son derece mümkün ama bi soluklansin dinlensin tekrar girerim diye düşündüm. Zaten maliyetim sıfır idi daha aşağıdan alırsam maliyet eksi olacak keyifle taşırız olmazsa da sağlık olsun alan da kazansın.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İşte o alanda kazansın kısmı çok önemli , paran bereketli olsun ortağım. Hayrını gör. İşmeden ayrılmak kolay değildir. İnsanı hüzün kaplar. Zor olanı yapmışsın.

4. Pazar payı mükemmel.. Koçum benim yürü bee

5.  Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    Pazar payı mükemmel.. Koçum benim yürü bee
    Evet bugün bist pazar payı çok güzel %5 civarında geziyor maşallah. Ytd

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku

%5.21 ile günü bitirdik.. Bist hacmi ise 4,14 milyar lira.. Harika, bedelli sonrası %5 üstüne iyice yerleşmemiz lâzımdı

7.  Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku

Mrb sayın classtobar BIST payını anlık olarak nereden takip ediyorsunuz
    Saygılar

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    %5.21 ile günü bitirdik.. Bist hacmi ise 4,14 milyar lira.. Harika, bedelli sonrası %5 üstüne iyice yerleşmemiz lâzımdı
    Evet takip ettim kapanışa doğru ve karanlık oda da pay arttı. Çok güzel bir bist payı. Dün viop payı düşüktü bugün onu merak ediyorum o nasıl bugün eğer oda yüksekse Burak Emir bey yüksek bir 4.çeyrek üstü diye paylaşım yapabilir. Saygılar. Ytd

Sayfa 374/555 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •