Sayfa 580/773 İlkİlk ... 80480530570578579580581582590630680 ... SonSon
Arama sonucu : 6182 madde; 4,633 - 4,640 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Safkr

Tüm beklentiler hayal mi oldu şimdi?

2. Bu hissede tasınacak max lot 30k. Fazlası sıkıntı..

3. 2 li rakamlar bu kağıda haram herhal. Sürekli övüldüğü an satmalıydık bilemedik...

4. Arkadaslar satmak bu kadar kolay mı? Bana max günlük 20k lot işlem yaptırıyor aof da. Merak ediyorum bu hissede takribi kaç lotunuz var??

5.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    Arkadaslar yalnis biliyosam duzeltin ne lotu bu sirket kazayla burda islem goruyo bunu defalarca yazdik birileri mali kotulemek isteyip mal topluyosa bilemem sirketden seckin beyle bende konustum bu sirketin normal pazara gecmesi icin hicbir sorun yok ama bana sorsaniz 15 milyon kar veya yabanci ortaklik gelsin hep burda kalsin bugun acemiler satdi kerizleri silkelediler jokeriniz pazartesi mallari toplamaya baslar mali olan versin iran savasi cikarsa daha asadan alir.
    Sayın joker75 bugun yaşadığımız ve gördüğü fiyat hakkındaki düşünceleriniz nelerdir.merak ediyorum

Alıntı Originally Posted by AliUyanık Yazıyı Oku
    Ben grafikteki 2.22 görünce sattım geçtim birde endeks grafiğinde 16000 dikkat çekiliyordu, Haldun arkadaşdan Allah razı olsun, iyiki sizlere tanıdım
    AliUyanık Bey, tebrik ederim. Bizlerden yakalanan olmadı sanırım. Haluk, grafik güncellemesi yapar mısın? Ya da bu aşamada henüz erken mi?

İnsan duymak istediğini duyar. Öteki tarafa gözleri kör, kulağı sağırdır.

7. Gunde toplam 200-250k lot islem oldugu Bunun da en az % 70 nin karsilikli oldugu, max 3 ve 4 fiyattan islem gectrigi bir tahtada kim neyi hangi fiyatla satiyor. Bende tahtada araligin son gunlerinde en yuksekten satip en dusukten yerine koydum ama kac lot? Max. 10 k 12 k. Gunu 2 TRY ustunde kapamasini bekliyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by bilgesude Yazıyı Oku
    AliUyanık Bey, tebrik ederim. Bizlerden yakalanan olmadı sanırım. Haluk, grafik güncellemesi yapar mısın? Ya da bu aşamada henüz erken mi?

İnsan duymak istediğini duyar. Öteki tarafa gözleri kör, kulağı sağırdır.
    Kemal45 bey sağolsun bene emilgudea ile tanıştırdı. Adam ta ağustos ayında şubattaki 120 binden başlayan düşüşü üstelik zaman vererek grafikle yazmış çizmiş. O vakitler adama acayip saldırmışlar okudukça sirius denen arkadaş sayesinde bugünkü irtibatı kurdum. İnsanları iyi tanırım bilgesude esnaflıkta insan zarrafı oluyon. Heryerde olduğu gibi laf yetiştirinler lafazanlar pek çok. Beyim ben ensesi kalın biri değilim. Sen kendi işine bak. Allah sene daha çok daha çok çok çok versin.
    Bilgesuda dün caferlideydim

Sayfa 580/773 İlkİlk ... 80480530570578579580581582590630680 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •