Sayfa 88/773 İlkİlk ... 3878868788899098138188588 ... SonSon
Arama sonucu : 6182 madde; 697 - 704 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ŞenolY Yazıyı Oku
    borsa esrar gibidir.Bir slıltınmı bırakamazsın.En pis bağımlılıktır.Heleki bu tğr kağıtlara daldıysan hastalığa yakakanmışın demektir.17 senelik deneyimime göre yazdım
    Katılıyorum.

SM-C7010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. bu safkar aş adam gibi kurum halka neden arz etmedi bi aracı kurum yaptı bu işi eger daha güvenli bi kurum üzernden yaplsa bu kadar cıkmaz ve ağır adımlarla giderdi ve düşmendn devamlı emın adımlarlla

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Hiçbir hisse devamlı düşüş ve devamli çıkış yaşamaz .Önemli olan nerden aldığın değil ne kadar süre bekleyeceğindir Dün ettiğin zarar yarın çıkmaz .Daha hisse durulmadı önce bir durulsun

5. Ortaklar için hayırlı bir gün olsun.
    Takaslardaki maliyetlere bakınca
    50 altı maliyet yok.dolayisiyla
    Zararına satana yolu açık olsun
    Bugün aşağı yönlü acilis yapip
    Panikcilerden ne toplarsa sonrasinda
    Yukarı tepki vermesini bekliyorum
    Kapanışı 70 uzeri bekliyorum.YTD

6.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Güzel bi tahta derinliği var bu önemli iyi bir şey fakat hacmi başından beri abartılı gelişen işletme pyasasında bu kadar hacim bilemiyorum haftalık kapanışı görmek lazım tahtacısıda elini belli etmeye başladı kapanışlardan anlaşılıyor gün içi yukarı yapıyor gibi görünsede eksi kapatacaksa gördüğü en düşüklere doğru çekiyor demekki yukarı yada aşağı kapanışlar gün içi görebilceği maksimum seviyeleri
    Öngorunuzun spek tarafinda
    Bir sistematiği varsa bugun kapanışı
    58 yada 70 yapar kopyaci spek😁.YTD

7. Kademe alis agirlikli
    65 24.k/66.17.k.YTD

8. Hay maşallah costuk😁.YTD

Sayfa 88/773 İlkİlk ... 3878868788899098138188588 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız