Sayfa 564/773 İlkİlk ... 64464514554562563564565566574614664 ... SonSon
Arama sonucu : 6182 madde; 4,505 - 4,512 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Bu hafta hacim yok ne süs yansin ne kebap mantığı var sanki birşeyler bekleniyor daha doğrusu sonuç bekleniyor hadi hayırlısı yatırım tavsiyesi değildir...

2. İki üç gün önce almamış olsaydım.2.05 ve yukarısına alım girerdim.nedir bu ya 3-4 binle kademeyle aşağıya çekiyorlar.ayiptir yaov

3.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    İki üç gün önce almamış olsaydım.2.05 ve yukarısına alım girerdim.nedir bu ya 3-4 binle kademeyle aşağıya çekiyorlar.ayiptir yaov
    2.03'e alım yazmıştım gelmiş... yeni düştüm bu arada

4.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Bu arada joker75 bu hissede çok eskilerden .ne zaman yazsa hissede harekette başlıyor. Bilanço ve gib ile ilgili ne düşünüyorsunuz joker75.
    türkiyede herkes koç holdig sahiplerini yüzde yüz türk sanar ama gercekler farklıdır şimdi demem oki bu safkar kimdir kac paralık şirketdir denso denilen 42 milyar dolar yıllık cirosu olan gene yıllık 10 milyar cirosu olan diyer ortagı olan arap sermayeli bir şirketi bunlardan satın alıyor.anlatayım adamlar cok akıllı dj cool bunlara veriyolar sözde cunki yerli bir firma olması lazım yerli otomobil işlerini yapmak icin dj cool bunlara verip belkide safkarın yuzde 95 alabilirler heran patrona yuzde 5 bile yeter sonucta 200 milyon dolarlık bir şieket ortaya cıkarsa 3 yıl icinde eski ortaklar işlerinin kenarından bu firmaya kırıntı verseler yıllık cirosu 100 milyon dolarları gecer hayal kurmak sizin kapasitenize baglı.ytd

5. Yerli otonun “y” si bile burayi koparir

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Çok hızlı gidiyorsun yetişemiyorum beynine oksijen göndermekte zorluk çekiyorum.hayallerimize bı de bunu soktun.sana helal olsun.umut fakirin ekmeği hesabı .olsun...24 ayda çektiğimiz sıkıntı is bilmemezlikten ötürü tabiki.ama umutluyum.senin dediklerini saymasam bile bilanço, aldığı ve açıklayacağı işler ve gib olayı beni umutlandiriyor .bu arada Mccgogo aramıza hoşgeldin.umariz uğurlu gelirsin..herkese selam.ayrica bizi unutmuş olabileceğini düşündüğüm Emilgudea ya da selam ederim

7. vestel bu işin içinde tamam araç klimasi uretmiyor ama bu işi almak istemez mi sonucda oda ortaklardan biri ?

Alıntı Originally Posted by sagopa kajmer Yazıyı Oku
    Yerli otonun “y” si bile burayi koparir

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. bu dj cool yapdıgı klima dünyada bir numara savunma sanayine bile hizmet verebiliyor düşününki otokar ve huındai firması bundan iş alıyo bilanco dip notlarındaki isoo kalite belgeleri o kadr cokki kimsede yok

Sayfa 564/773 İlkİlk ... 64464514554562563564565566574614664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •