Sayfa 309/717 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 2,465 - 2,472 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    saatlik grafikte neden geri dondugu goruluyor ustad. Hacim oldu fakat direnc gecilmek istenmedi bakcaz yarina isini gorecekmi haftaya mi kalacak.
    teşekkürler hayırlısı olur bekleyenlerle hep beraber kazanırız İNŞALLAH. saygılar..

2.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    saatlik grafikte neden geri dondugu goruluyor ustad. Hacim oldu fakat direnc gecilmek istenmedi bakcaz yarina isini gorecekmi haftaya mi kalacak.
    İllim üstad 1.19 güçlü bir destek gibi duruyor sanki ?

3. kemal ustad ortalamalar cok sıkıştı 18/22 arasi her kademe destek direnc oldu ustad. Haftaya bakacaz artik duruma
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    kemal ustad ortalamalar cok sıkıştı 18/22 arasi her kademe destek direnc oldu ustad. Haftaya bakacaz artik duruma
    Anladım.teşekkür ederim.senden ricam bana üstad deme havaya giriyorum

5.  Alıntı Originally Posted by Ahmet kemal Yazıyı Oku
    Anladım.teşekkür ederim.senden ricam bana üstad deme havaya giriyorum
    ustad bu tür para piyasa platformlarda kişisel saygı hitabıdır ! hiçbirimiz üstad degiliz asıl üstad grafigi cizen ve tahtayı yapan robotlar ;)
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7.  Alıntı Originally Posted by Ahmet kemal Yazıyı Oku
    İllim üstad 1.19 güçlü bir destek gibi duruyor sanki ?
    hiçte güçlü görünmüyor bu gün 1.19 kaç kez yıkıldı bu hırsızların kağıtlarında destek felan olmaz borsa salsaydı 1.15 e değerdi abd li müco ..bunların yatacak yeri yok..

8.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku

Sayfa 309/717 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •