Sayfa 337/717 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 2,689 - 2,696 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. dün oluşan hamile boga mum sinyalinin stop olmaması için bu gün 1.11 altında kapanış olmamalı !!! bakalım nasıl sonuçlanacak günlük haftalık ve aylık son günümüz...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    dün oluşan hamile boga mum sinyalinin stop olmaması için bu gün 1.11 altında kapanış olmamalı !!! bakalım nasıl sonuçlanacak günlük haftalık ve aylık son günümüz...

1.11 de savaş var şuana dek kazanını belirsiz !!! dün ki mum un anlamlı olabilmesi bakımından bu gün 1.11 altında kapanış olmaması mühim !!! takibe devam bakalım ne olacak...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. 11 den nekadar uzaklaşsak hoş olur...gelecek gün ay ve hafta için ;)

5.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    dün oluşan hamile boga mum sinyalinin stop olmaması için bu gün 1.11 altında kapanış olmamalı !!! bakalım nasıl sonuçlanacak günlük haftalık ve aylık son günümüz...

Bu hamile ne zaman doğum yapacak belli mi Leyla olduk tüm yatırımcılar.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

6. kapanış...

7. günlük ortalama görünüm...

8. aylık kapanış ve devam eden formasyon...

Sayfa 337/717 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •