Sayfa 390/717 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440490 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 3,113 - 3,120 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

nisan ortasindan once bu halka arz bana gore cok zor.

ama bu hafta ya da onunuzdeki hafta ihlas gazete bedelli haberi gelir
     Alıntı Originally Posted by KRM55 Yazıyı Oku
    Bu perşembe veya önüzdeki hafta persembe bültende bir güzellik olmasi lazim bence

2. 250 günlük üzeri tutunamadığımız takdir de görünüm negatifliğini koruyor malesef...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. ne yapmak istetiklerini anlayabilene helal olsun..

5. ılımusta grafik neder son duruma iyiki 1.06 itelemişim mücoya bügün ufak ufak toplatık 91 e kadar toplarım..onay için geri geliyor gibi usta ne dersin..

6.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    ılımusta grafik neder son duruma iyiki 1.06 itelemişim mücoya bügün ufak ufak toplatık 91 e kadar toplarım..onay için geri geliyor gibi usta ne dersin..
    ustad oyuncu kisa vadeli teknikciler icin AL/SAT sinyali uretiyor surekli...ve hangi sinyali uretmisse Sinyalin ertesi gunu ters yonde hareket ettirerek kisaci teknikcileri ters kose yapiyorlar...bu kulucka surecinin en bilinen avlama ve biktirma tarzidir...Bu gun misal sat sinyali uretti 1 kapatarak ve muhtemelen yarin ters kose yaparak hafif yukari cekebilir...bilancolarda yarin son gun...

kademeler eski gunlere oranla oldukca sığ ve islem hacmi dusuk...neyaparlar bilinmez IHA yi bekliyoz yalan cikmazsa, bakalim...herturlu olasılık şaşırtmamalı bu grupta...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. haber düştüğünden beri cıti dikkat çekiçi .

8.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    ustad oyuncu kisa vadeli teknikciler icin AL/SAT sinyali uretiyor surekli...ve hangi sinyali uretmisse Sinyalin ertesi gunu ters yonde hareket ettirerek kisaci teknikcileri ters kose yapiyorlar...bu kulucka surecinin en bilinen avlama ve biktirma tarzidir...Bu gun misal sat sinyali uretti 1 kapatarak ve muhtemelen yarin ters kose yaparak hafif yukari cekebilir...bilancolarda yarin son gun...

kademeler eski gunlere oranla oldukca sığ ve islem hacmi dusuk...neyaparlar bilinmez IHA yi bekliyoz yalan cikmazsa, bakalim...herturlu olasılık şaşırtmamalı bu grupta...
    Burdada goruldugu gibi son dususteki SAT sinyalini saymassak eger yaklasık 3/4 aydır kisaci teknikçi avliyorlar ! hangi sinyali uretirlerse tersi yonde ufak tepki yaparak testere moduna devam ediyorlar...artık kisacilar pek girmiyor olma li ki tahta siglasti kademeler zayifladi...yani oyuncu bu bekleme surecinde istedigine ulasti oyununa bulasan pek kalmadi !!!

Sayfa 390/717 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440490 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •