Sayfa 439/717 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 3,505 - 3,512 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    sağol ılım ustam emeklerin ödenmez hayırlı ramazanlar dilerim..herşey gönlünce olur İNŞALLAH..
    mtlu ramazanlar ustad tskler
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. Bu ibibikler finans girisim sirketi icin ticaret bakaninin önünden gecmisken iha nin evrakini da araya kısıktirsalardi ya...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    Bu ibibikler finans girisim sirketi icin ticaret bakaninin önünden gecmisken iha nin evrakini da araya kısıktirsalardi ya...
    müCo iblisinin kafasında bir tarih aralığı var belli ki o yüzden de böyle ağırdan alıyorlar. Yoksa arz için bedelli süreçlerinde ki hızlarının yarısı kadar hızlı davransalardı şimdiye arzı bitirmişlerdi.

4. İyi niyetli olsalar ihlas ı dipten 62 lerden almaya başlar 80 lere kadar alsan 70 ortalamayla 85 m hisse yi ucuz fiyattan şirkete kazandırırlardı.Belkide dökülen k/y dan toplanan 50 m hisse 1.2 ye yakın yüksek bir fiyattan şirkete itelenecek.Müşterisi hazır paket mal.Aradaki 25/30 milyon kar kimin cebine girecek???Anladınız siz onu.Para nasıl kolay kazanılıyor ya.Yeterki tezgahı kurun.Adam 3 kuruşluk hisseyle koca holdingi yönetirse olacağı bu.İmtiyazlı hisse kadar saçma birşey olamaz gelişmiş ülkelerde yok böyle bir uygulama.

5.  Alıntı Originally Posted by small_investor_0 Yazıyı Oku
    müCo iblisinin kafasında bir tarih aralığı var belli ki o yüzden de böyle ağırdan alıyorlar. Yoksa arz için bedelli süreçlerinde ki hızlarının yarısı kadar hızlı davransalardı şimdiye arzı bitirmişlerdi.

Ne kadar güzel özetlemişsiniz.Bunlara koca dünyayı verseniz doymazlar.Ama inşallah tahtayı buraya çekip hala küçük yatırımcının malını zararına satmasını iki elini ovuşturarak bekleyenlerin Allah gözünü toprakla doyurur.Cehennem ateşinde yanarlar.Para için bunlara cenneti versen, onuda satarlar yaptıklarına bakınca.Ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by Deva Yazıyı Oku
    İyi niyetli olsalar ihlas ı dipten 62 lerden almaya başlar 80 lere kadar alsan 70 ortalamayla 85 m hisse yi ucuz fiyattan şirkete kazandırırlardı.Belkide dökülen k/y dan toplanan 50 m hisse 1.2 ye yakın yüksek bir fiyattan şirkete itelenecek.Müşterisi hazır paket mal.Aradaki 25/30 milyon kar kimin cebine girecek???Anladınız siz onu.Para nasıl kolay kazanılıyor ya.Yeterki tezgahı kurun.Adam 3 kuruşluk hisseyle koca holdingi yönetirse olacağı bu.İmtiyazlı hisse kadar saçma birşey olamaz gelişmiş ülkelerde yok böyle bir uygulama.
    ben mi cok kucumsuyorum bu 50m. alim haberini diye dusunmustum, ama buyutulecek bir oran da degil hani...

sermayesi 1.5milyar olan bir kaatta 50milyon lot %3.3 e denk geliyor...%10.5 u muconun şuan, holdingte %3.3 toplasa %14 civari patron ve sirkette olacak ki DIGER kismi %86 gibi yuksek oranla guvensiz bir sirket olmaya devam edecek ihlas...bu alim haberi mal toplamaktan ziyade birilerinin mal cikmasina hizmet etme ihtimalini de unutmamak gerek ;) hele ki seans icinde daha alim yapmadan düşürünce haberi iyice kıllanmak lazim...

50m. ne ki bari al da oyle haber yap...3 krs luk oranin daha almadan reklami dusuyorsa bana guven vermez ;)

belki de daha farkli bir senaryo olabilir mi ?

mesela bedelli den kalan hesap mi kapatilacak
     Alıntı Originally Posted by Deva Yazıyı Oku
    İyi niyetli olsalar ihlas ı dipten 62 lerden almaya başlar 80 lere kadar alsan 70 ortalamayla 85 m hisse yi ucuz fiyattan şirkete kazandırırlardı.Belkide dökülen k/y dan toplanan 50 m hisse 1.2 ye yakın yüksek bir fiyattan şirkete itelenecek.Müşterisi hazır paket mal.Aradaki 25/30 milyon kar kimin cebine girecek???Anladınız siz onu.Para nasıl kolay kazanılıyor ya.Yeterki tezgahı kurun.Adam 3 kuruşluk hisseyle koca holdingi yönetirse olacağı bu.İmtiyazlı hisse kadar saçma birşey olamaz gelişmiş ülkelerde yok böyle bir uygulama.

8. tarihte ilk galiba ihlas iştaki bir kurluş ıheva temettü verecek inanılmaz şaşırtım gerçekten daha önce böyle bişey olmuş mu acaba
    ben bilmiyorum..

Sayfa 439/717 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •