Sayfa 618/717 İlkİlk ... 118518568608616617618619620628668 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 4,937 - 4,944 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. İhgzt sağlam çarpılmış biriyim zamanında Bağımlılık yapmaz bende ihlaslar.Ama öngörülerime göre seçim ve sonrasında en çok tahtalar bunlar.Muhtemelen elimde birşey olmaz o rallilerde

Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Bağımlılık yapar dikkatli olun her an gidecekmis gibi ama feyki bol. İnsan bırakamıyor

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hattâ uyku hapı, psikolojik destek vs.
    Sinir yapına göre doz ayarlanır

3. İhlas ta operasyon olması lazım. Yürüsün bugün de belki diğerleri de sebeplenir

4. Sayın dealer sizin de elinize yapıştı kaldı sanırım. İleri geri oyalaniyoruz biz de hoşgeldiniz. Nasılsa zarar ettirmez bu seviyelerden.

5. Yillar önceydi, fiyatı 0.54 kuruştu, bir arkadaş daha aşağısı olamaz, imkanı yok diye yüklü miktar girmişti, kısa bir zaman sonra 0.23 kuruşu görüp epey zaman orada park ettiydi.
    Burası çok kalabalık olmaya başladı, adim atacak yer kalmadı, ne diyordu Yahya Kemal: "Artik demir almak vakti gelmisse zamandan"

6. Evet sayın mandradasutvar elimde kaldı malesef.Elimi belli etmemeliydim.Nasil satacağımi bile yazınca tahtacı buraları okuyor demek ki.Neyse sorun değil.Hic korkutmayacak seviyeler.Elimde kalan ihyay olsun

7. Zaten on kurum var dondürdükleri aradan giren kabak gibi ortadadir. Meraklanmayin burada yazanlarda milyondan aşağısı pek yok zaten... Sahibi olsam hemen satışa koyardım neyi var neyi yok diye ... Ebediyen bu topraklardan adı silinsin. İblis holding veya ibret holding gibi..

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    1,005
    Dönerse burdan döner artık. tahtada info olduğu sürece her an herşey olabilir bu kâğıtta.

Sayfa 618/717 İlkİlk ... 118518568608616617618619620628668 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •