Sayfa 440/717 İlkİlk ... 340390430438439440441442450490540 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 3,513 - 3,520 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,446
    Kullanılmayan ruhcanları 1 ₺ 30 mk aldılar.mecburen Hisse 1 altında idi

Hiç bir şey göründüğü gibi değildir.
    Hiç bir şey göründüğü gibi değildir...

2.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    tarihde ilk galiba ihlas iştaki bir kurluş ıheva temettü verecek inanılmaz şaşırtım gerçekten daha önce böyle bişey olmuş mu acaba
    ben bilmiyorum..
    simdi gordum hisse basina 0.0085 ellerinde pazarlanacak cok mallari var demekki komedi...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

desenize iheva tavan olacak

insanlar su temettuden bizde nasiplenelim diye 10'ar lot sembolik alsa tahtada hisse kalmaz.

ihlas'ta temettu demek kirmizi kar yagmasi ie esdeger bir mucizedir.

yatirimcilar bu mucizenin pesin duserse belki ihyay olarak bizde 2-3 kademe yukselebiliriz
     Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    simdi gordum hisse basina 0.0085 ellerinde pazarlanacak cok mallari var demekki komedi...
    yatırım tavsiyesi değildir
    Son düzenleme : hayek; 14-04-2021 saat: 22:40.

bu ihlas gazetenin bedellisi ilginctir onaylanmadi spk tarafindan ?

spk da birisi de bu ne iş ağa demiş olabilir mi ? hayatta demezlerde, şunun bedellisini onaylamasa ne güzel olur. ama zor

bir fikir olarak gazetenin bedellisini bekliyor olabilirler iha icin. ordaki bedelliyi cazip kilmak icin iha haberini kullanmak isteyebilirler diye aklimdan geciyor.

yatırım tavsiyesi değildir

5. bu arada kısitlamalar nedeniyle gk. lar bayram sonuna ertelenirse şaşırmam...ha bana göre gk. içerik ve olabilecekler bakımından Türkiye şartlarında hikaye yani gk.larla ilgili somut bir beklentim yok, fakat bu prosedür biraz ertelenebilir gibi görünüyor covit gelişmelerine göre...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6. Günaydın ılım ustam sabah şerifleriniz hayırlı olsun kazançınız daim bereketli olsun...

7.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    Günaydın ılım ustam sabah şerifleriniz hayırlı olsun kazançınız daim bereketli olsun...
    günaydın üstad...mutlu günler

8. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Sayfa 440/717 İlkİlk ... 340390430438439440441442450490540 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •