Sayfa 428/717 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 3,417 - 3,424 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. Gk gidip bizler için sesini yükseltecek arkadaşlara kendi adıma samimiyetle şimdiden teşekkür ederim.ancak sayfaya ve hisseye emek veren illim üstadı üzmeyelim.herkese saygılar.

2.  Alıntı Originally Posted by Ahmet kemal Yazıyı Oku
    Gk gidip bizler için sesini yükseltecek arkadaşlara kendi adıma samimiyetle şimdiden teşekkür ederim.ancak sayfaya ve hisseye emek veren illim üstadı üzmeyelim.herkese saygılar.
    yok üstad üzecek bir durum tşkler. Arkadaşlar kendilerince haklılar ihlas grup olarak ky. yi yıllarca yıpratmış ve hala yıpratma eğilimi olan bir grup malesef. Arkadaşların bir miktar gerginliğini anlayışla karşılamak gerekiyor. bu ara pek paylaşım yapmamamın nedeni aslında bu değil. tahta da yönsüz bir durum söz konusu bu nedenle eksi yada artı bir şeylerin olgunlaşmasını takip ediyorum. herkesin bildiği olabileceklerin nezaman olacağını merakla bekliyoruz sadece...

bu ara aktif kademeleri kalınlaştırdılar tekrar...bunun dışında farklı bir enerji yok malesef tahtada...selamlar

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. Zaman hepimizi haklı ve karlı çıkarsın üstad.

4. boş hacim çevirmekten de bıkmışlar...tahtayı ne alan var ne satan bakalım bu işin sonu nereye varacak...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

is tamamen sacma sapan bir noktaya kadar geldi

yatırım tavsiyesi değildir

6. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. tahta da işlem hacmiyle birlikte para giriş çıkışı da iyice cılızlaştı...tahta yı iyice nadasa bıraktı oyuncu...

8. günaydın ılım usta 82 gelirmi acaba ?

Sayfa 428/717 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •