Sayfa 172/717 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272672 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 1,369 - 1,376 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. Adsız.jpg

ihyay grafiğine göre kağıtta yukarı hızlı hareketlerin yaşanması an meselesi, macd Temmuz ayındaki gibi yukarı kesmiş, hacimler yukarı dönmüş, kağıt bolingerin tepesine yapışmış, tahta yapıcıya düşen sadece motoru ateşlemek, bize düşen ise arkamıza yaslanıp keyfini sürmek. Kalkışa hazır olun kaptan Jack. 5-4-3-2-1 motorları ateşleyin.

2.  Alıntı Originally Posted by ihyay Yazıyı Oku
    Adsız.jpg

ihyay grafiğine göre kağıtta yukarı hızlı hareketlerin yaşanması an meselesi, macd Temmuz ayındaki gibi yukarı kesmiş, hacimler yukarı dönmüş, kağıt bolingerin tepesine yapışmış, tahta yapıcıya düşen sadece motoru ateşlemek, bize düşen ise arkamıza yaslanıp keyfini sürmek. Kalkışa hazır olun kaptan Jack. 5-4-3-2-1 motorları ateşleyin.
    Sanırım sayımı geriye doğru yaptığınız için oda geri gidiyor....Neredeyse %6 ekside. Yine ekmek yok küçük yatırımcıya...

3.  Alıntı Originally Posted by greenland Yazıyı Oku
    Sanırım sayımı geriye doğru yaptığınız için oda geri gidiyor....Neredeyse %6 ekside. Yine ekmek yok küçük yatırımcıya...
    Sayıma başladığım rakam 5 dolayısıyla saat 5'e kadar dökme 5'den sonra toplam işlemine başlayacaktır

4.  Alıntı Originally Posted by ihyay Yazıyı Oku
    Sayıma başladığım rakam 5 dolayısıyla saat 5'e kadar dökme 5'den sonra toplam işlemine başlayacaktır
    Hadi inşallah...

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. Bugün endekse takildik.Yarin borsa yesilleri yakarsa ki öyle umut ediyorum.Hissemiz ataga geçip 0.68 deneyecektir...

7.  Alıntı Originally Posted by Aydos Yazıyı Oku
    Bugün endekse takildik.Yarin borsa yesilleri yakarsa ki öyle umut ediyorum.Hissemiz ataga geçip 0.68 deneyecektir...
    Endekse takılmadığımız günler de oldu....

8. İhlas gazete,, denekadar payı var olması lazım ama hiç olmazsa ona yakın durması lazım gelmez mi yedi bana göre

F3111 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 172/717 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272672 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •