Sayfa 43/717 İlkİlk ... 3341424344455393143543 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 337 - 344 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

Yılbaşından 16 haziran cuma gününe kadar hisse performansları :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Bakalım ne kadar dayanacaksin nazin ne kadar sürecek.

PLK-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Az kaldı

PLK-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by para para Yazıyı Oku
    twitterde mardin elmira ismiyle tanınan bir spek vardı. ıhlas grubunu martı gyo yu silveri ygyo yu daha bir çok hisseyi yukarılara taşıyan kişi. ıhyay için özellikle lokomotof hisse olacak xxxxx (onun yazdığı fiyatı ben yazmak istemedim) gibi rakamları görecek uçacak filan yazıyordu bürüte düşmeden. şahıs eleştiriyi sevmiyor 3 aydır ben engelliyiş şahıs tarafından. bu şahsı takip eden ve ıhyay hakkında ne yazdığını bilen varmı arkadaşlar. (tabi yukarıda isimlerini verdiğim hisseleri yukarı taşıdığını kendisi yazıyordu. yalan doğru bilemem)
    Ben takipteyim bana kitkediği 3 hisse var METUR ihyay ve ygyo elimde patladı şimdi bunların adından hiç bahsetmiyor. İhyay ı 044 de kakaladı 048 de kakaladıklarıda var şimdi adını bile anmıyo şuan başka hisseleri ittiriyo. Ben sessizce takip ediyorum. Onun bahsini ettiği hisseleri almamak için takip ediyorum. :-) Daha flama ınay aldı uçcak kaçcak deyiode uçurduğu hisse yok alayı al aşağı oldu. Ufacık bi eleştiride engelliyor. Yazık insanlara iki lafından biride namaz vakti ezan okudu iftar saati hayırlı cumalar falan filan. Dini bütün borsacı imajı çizmeye çalışıyor az sıkıştımı o gün sıvışıp hasta oldum çocuk hasta yan yattı çamura battı bahaneleriyle bi iki gün sıvışıp geri geliyor. Aman diyim bu adamın ağzıyla iş yapıp hisse almayın. Takip edin bi ay boyunca ne demek istediğimi anlarsınız. YTD değildir. Herkez bu işte kendi aklını ve iö güdülerini kullanmalı onu bilir onu sölerim.

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bu B grubundan A grubuna geçmenin bi faydası olur mu acaba ne değişir borsa kuralları açısından bilen anlatabilir mi 1 temmuzda A grubuna geçecekmiş sanırım ihyay doğrumu

6.  Alıntı Originally Posted by serkanctn Yazıyı Oku
    Bu B grubundan A grubuna geçmenin bi faydası olur mu acaba ne değişir borsa kuralları açısından bilen anlatabilir mi 1 temmuzda A grubuna geçecekmiş sanırım ihyay doğrumu

Faydası omamı kardeşim ,ne söylediğini bilmiyin ağzında bal akyorda habarın neyin yok.. slmlar..

7. Bu ıhyayi bende mardinli yüzünden almıştım ,, yok tavana yürüyor,, öğleden sonra tavan ,,aha tavan geliyor ,,açıkcilar çok sıkıştı bilmem ne ,,bin tane sey yazıyor,,, ben takip ediyorum,,ıhyayi anmıyor artık,,, onun girdiği hisselere bulaşmamak ıçin takip ediyorum ,,,, sizde uzak durun bu elemandan ,,,,ytd,,,,

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 15 mayıs tarihinden beri ilk iki satış kadamesine hergün yaklaşık 3-3.5 milyon lot satış koyan zatı muhterem annenize sonsuz selam söylüyorum.. kaç babanın genini taşıyorsun çok merak ediyorum..

Sayfa 43/717 İlkİlk ... 3341424344455393143543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •