Sayfa 42/717 İlkİlk ... 3240414243445292142542 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 329 - 336 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. Bu ne rezilliktir ya hu...

TURKCELL T60 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by oreçekoçe Yazıyı Oku
    Allah belalarını versin.İnşallah babaları cehennemin dibinde yaptıklarının cezasını çekiyordur. Belkide oğlu ile gurur duyuyordur...!
    Babası gercekten oysa ateşi bol olsun..

3. Bürüt Takastan çıktıktan beri Yavaş yavaş gıdım gıdım düşürüyorlar. Çok inçe bir
    Çalışma sessiz sadeyiz ne yapmaya çalışıyorlar
    BEN SADECE ALLAH'dan Bulsunlar

4. çok garip 038-039 çalıştığı halde 039 aktif olmamasına rağmen 0.39 a satış yazıyorum hemen gidiyor. derinlik göremiyorum. 039 da satış hiçmi yok. inşallah yukarı hamle yapar

5.  Alıntı Originally Posted by para para Yazıyı Oku
    çok garip 038-039 çalıştığı halde 039 aktif olmamasına rağmen 0.39 a satış yazıyorum hemen gidiyor. derinlik göremiyorum. 039 da satış hiçmi yok. inşallah yukarı hamle yapar
    bu yazıyı yazdım 10 saniye sonra 040 oldu.hele şükür %5 de gördük dünya gözüyle

6.  Alıntı Originally Posted by para para Yazıyı Oku
    bu yazıyı yazdım 10 saniye sonra 040 oldu.hele şükür %5 de gördük dünya gözüyle
    Kendinizi kandırmayın cuma kapanışa bakın..0.38

7. twitterde mardin elmira ismiyle tanınan bir spek vardı. ıhlas grubunu martı gyo yu silveri ygyo yu daha bir çok hisseyi yukarılara taşıyan kişi. ıhyay için özellikle lokomotof hisse olacak xxxxx (onun yazdığı fiyatı ben yazmak istemedim) gibi rakamları görecek uçacak filan yazıyordu bürüte düşmeden. şahıs eleştiriyi sevmiyor 3 aydır ben engelliyiş şahıs tarafından. bu şahsı takip eden ve ıhyay hakkında ne yazdığını bilen varmı arkadaşlar. (tabi yukarıda isimlerini verdiğim hisseleri yukarı taşıdığını kendisi yazıyordu. yalan doğru bilemem)

8.  Alıntı Originally Posted by para para Yazıyı Oku
    twitterde mardin elmira ismiyle tanınan bir spek vardı. ıhlas grubunu martı gyo yu silveri ygyo yu daha bir çok hisseyi yukarılara taşıyan kişi. ıhyay için özellikle lokomotof hisse olacak xxxxx (onun yazdığı fiyatı ben yazmak istemedim) gibi rakamları görecek uçacak filan yazıyordu bürüte düşmeden. şahıs eleştiriyi sevmiyor 3 aydır ben engelliyiş şahıs tarafından. bu şahsı takip eden ve ıhyay hakkında ne yazdığını bilen varmı arkadaşlar. (tabi yukarıda isimlerini verdiğim hisseleri yukarı taşıdığını kendisi yazıyordu. yalan doğru bilemem)
    aynen 0.48- 0.49 lardayken öğleden sonra dikkat dedi 0,45-46 indi bende bi olumsuz yorum yaptım şu anki durum ortada o günlerde mallananların elindekini almadan da gitmez ki o günden bu rakama indiren yapıkredi yatırımdı. 2,5 milyon lot sattı. yükselişe başlamadan önceki lot sayısına geri döndü. adamlıktan ky korumaktan bahsediyo çıksın cvp versin. ne oldu 0,49 nere 0,39 nere. dikkat edin dikkat.

Sayfa 42/717 İlkİlk ... 3240414243445292142542 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •