Sayfa 11/178 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 1424 madde; 81 - 88 arası.

Konu: ANSGR - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi

Sirket yilda 100 milyon kar ediyor edecek

Ama hissesi gunde 50.000 tl islem hacmine sahip

Enteressssssan

Ytd

Sent from my iPhone using hisse.net
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

KAP : Borsa İstanbul A.Ş. Duyurusu

VOLATİLİTE BAZLI TEDBİR SİSTEMİ (VBTS)

Sermaye Piyasası Kurulunun ilgili kararları uyarınca, Borsamız Pay Piyasasında işlem gören pay senetlerinde, işlemlerin adil ve dürüst bir şekilde gerçekleşmesinin sağlanması ve yatırımcıların aşırı volatilitenin getirdiği risklerden korunmaları amacıyla bir tedbir sistemi geliştirilmiştir.

25/09/2017 tarihinden itibaren uygulanacak tedbir sistemi kapsamında; gerekli koşulların oluşması halinde ilgili pay senedinde 15 gün süreyle birinci tedbir olan "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı" tedbiri, birinci tedbir uygulanan pay senetlerinde volatilitenin devam etmesi durumunda ise 15 gün süreyle ikinci tedbir olan "Brüt Takas" tedbiri uygulanacaktır.
    "Brüt Takas" tedbirinin getirilmesi durumunda, birinci tedbir olan "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı" tedbiri de "Brüt Takas" tedbirinin geçerli olduğu süre zarfında uygulanmaya devam edilecektir.

Tedbir alınmasını gerektiren koşulların oluşması durumunda; tedbir uygulanacak pay senedi ve tedbirin başlangıç tarihi ile tedbir süresi, ilgili tarihte piyasa kapandıktan sonra Borsamız tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden duyurulacaktır.

**ÖNEMLİ

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

ANSGR Konsolide 2017/9 Aylık DÖNEM NET KARI VEYA ZARARI: 104.623.897 Yıllık Değ%:68

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    ANSGR Konsolide 2017/9 Aylık DÖNEM NET KARI VEYA ZARARI: 104.623.897 Yıllık Değ%:68
    Çeyreklik 12.804.836
    Biraz düşük..
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

5.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Çeyreklik 12.804.836
    Biraz düşük..
    6 aylık 85.9 değil miydi?

XT1033 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by bilemedim Yazıyı Oku
    6 aylık 85.9 değil miydi?

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/636912

3. çeyrek solo bilançodan baktım.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

7.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/636912

3. çeyrek solo bilançodan baktım.
    Doğru, konsolide olmayan öyleymiş. Dolu vb. nedeniyle 15 milyon civarı maliyet oluşabilir diyorlardı. Sebeplerinden biri olabilir.

8. 27 NİSAN TARİHLİ..İLK ÇEYREK BİLANÇO HABERİ..

Anadolu Sigorta,2017 ilk çeyrek finansal sonuçlarını açıkladı.Şirket ilk çeyrekde net dönem karını bir
    önceki çeyreğe göre yüzde 123 oranında artırarak 61,7 mn TL ile piyasa beklentisinin yüzde 23 üzerinde gerçekleştirdi.Beklentinin üzerinde gelen net karın bugün hisse performansına olumlu yansıdı.En yüksek 2.72 fiyat seviyesini gören hisse yüzde 10 primli olarak 2.66 fiyat seviyesinde işlem görüyor.

BU DURUMDA..
    3 AY:61
    6 AY:85
    9 AY:98..

karlılıkta düşüş var..
    çeyreksel bazda..24.ten 13 e düşülmüş..
    tutmaya devam edeceğiz..2 yılı geçti..alıştık..
    Son düzenleme : FİLOZOF16-; 26-10-2017 saat: 09:35. Sebep: ..

Sayfa 11/178 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •