Sayfa 152/179 İlkİlk ... 52102142150151152153154162 ... SonSon
Arama sonucu : 1431 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: ANSGR - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi

1. Ralliyi kaçırmamızın en büyük sebebi, sigortanın 2024 strateji raporundan başka yerde bahsedilmemesi. Kar tahminini bile şu formda kendimizce yapıyoruz. Youtube da twitter da tv lerde konuşulanlar genelde yükseldi. Dolayısıyla hisse yükselmiyor, zaten ölü fiyatı 70 olduğu için inmiyorda. Kaliteli bilanço ve temettü haberleri gelirse gözler dikilecektir. Finans kurumlarının bizi taktığı yok.

2. Şunu da ekleyim, finans şirketleri genelde elindeki hisselerden bahseder. Bu da ayrı bir konu. Sigorta hariç diğer sektörler neredeyse olması gereken fiyata geldi, dün enf muhasebeli Nuh Çimentı geldi şuan -6. Dün %10 kapatmıştı. Ne değişti 2 günde?

Son sözü bilanço söyler. Bizim de son sözümüzü bilanço söyleyecek. Buna güvendiğim için buradayım.

3.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    kapanısı day high yapacak tahminimce
    ancak bu kadar çuvallanabilrdi
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

4. Colendi karanlık serisine devam

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Colendi akşam pazarından kalanları topluyor

6. Aynen hep 200 bin lot çizgisini bozmuyor.
     Alıntı Originally Posted by nurullahCaliskan Yazıyı Oku
    Colendi akşam pazarından kalanları topluyor

7. Biliyorum yakından takip ettigim isimler yunus şahin idolumuz bütün yatırım felsefe mi değiştiren adam uzu vade temettu yatırımindan orta vade ye döndürdü beni yoksa daha çok eregli temettu beklerdim.
     Alıntı Originally Posted by Keremaras Yazıyı Oku
    Colendi'nin %30 u Hedef Holdinge ait, Hedef Holding'te İnfo 'nun sahibi, İnfo da NNF ve FNT fonların bağlı olduğu kurum. Bu fonları da Yaşar Yıldırım ve Yunus Şahin Beyler yönetiyor, piyasada Messi ve Ronaldo olarak bilinen çok yetenekli iki yatırımcı. Bakalım onlar mı haklı çıkacak yoksa çok mütevazi kar tahmininde bulunan yatırım şirketlerimi. Ben Yaşar ve Yunus Beylerin haklı çıkacağını düşünen taraftayım.

8. Umut Hocam,
    Bu önemli değil de asıl Pazartesi bilanço iki buçuk altı gelirse hem Twitter hem burada anıracağız beraber 😊

Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    ancak bu kadar çuvallanabilrdi

Sayfa 152/179 İlkİlk ... 52102142150151152153154162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •