Sayfa 176/178 İlkİlk ... 76126166174175176177178 SonSon
Arama sonucu : 1424 madde; 1,401 - 1,408 arası.

Konu: ANSGR - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi

1. kapalı odadaki son dk hareketinin bakalım şirketin notunun artmasıyla alakalı gelen kapla bir alakası varmı yarın göreceğiz...yoksa klasik yine kırmızıyla başlarız güne...

2. Israrla 70 in altina gelmeye calisiyor ne hikmetse..

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Hadi bakalım politika faizi %50 oda simdilik daha oncede yazmistim 55/60lara kadar yolu var..Avrupali zaten 15/20gunbonce soyledi 500puan artabilir diye.Bizim cok bilmis yorumcular artis beklemiyordu.Uyuyor yada uyutmaya calisiyorlar.Ne olacak simdi..Sigortalar parlamaya basladimi yine..Ver Anadolu sigorta ver alayimda Nisanda Trafik sigortam var parasini cikarayim.

4. İste 1hafta onceki yazim...
     Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Bloomberg te 2/3 gundur haber geciyor..Yabanci yatirimcılar Nisanda 500 baz puan artis bekliyor politika faizinde.yani%50olacak ki doviz nispeten dizginlensin.Hatta super bono yorumlarida yapiliyor.Hepsi dovizi tutmak icin.Doviz arttikca KKM den büyük zarar ediliyor cunku.Neyse Bloombergi takip eden biri olarak soylenenleri yazdim.Karar sizin.Mevcut ortamda faizin dusmesini saglayacak bir gelisme varmi? Bunu cozen dogru yatirim yapar kanisindayim.

5. üstadım faiz maiz hikaye..herif sıka sıka bağsur olacak nerdeyse...geçen kapalı odada 10 dk o kadar hacim belliki bunun hazırlığı imiş..lakin herif 78 i geçmem diyor....bugün de kap geldi bist 100 e almışlar...ee geçen notunuda artırdılar...ama yok herif manyak küçük istemiyorum diyor...yaw şu işbankası varya gerçekten küfürün en özelini hakediyor...satmalara doymuyor hergün...ulan biz yüzde 5 göremeyecekmiyiz yahu....

6. Belkide Bist 100 u bekliyordu

7. İs bankasi A.sigortanin nakdini kullaniyor ise kactan kullaniyor.Bunu ogrenmek lazim.Kuzu kurda mi emanet edildi.

8. veri paketi satın almayı düşünüyorum bütün gün pc balşındayım ne alabilirim

Sayfa 176/178 İlkİlk ... 76126166174175176177178 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •