Sayfa 73/623 İlkİlk ... 2363717273747583123173573 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 577 - 584 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1. Şirketin bir bilançosuna baktımda, şirketin 140m alacağı, 62m duran varlığı, 50m stoğu ve 72m borcu var.Topla çıkar şirket kapattım dese 180m şirkete kalıyor.Benim aklıma takılan bu alacakları kimden ve neden her sene artıyor alacaklarını neden toparlamıyor.Aklımda deli sorular.Bide bu şirketler neden borsada hep beraber aynı anda çıkıyor ve düşüyor.Mutlaka aynı el olmalı ki bunu yapabilsin. Karar sizlerin bu arada ben 2013 den beri aranızdayım. Maliyet 0.35.yatirim tavsiyesi değildir.

XT1033 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. İheva geçen sene iki tane şirket satın almıştı.biri 13m diğeri 7m civarı yanılmıyorsam.bu şirketleri satmak istese şimdi kaç lira verirler acaba merak ettim.bu iki şirket kimindi ve neden alındı plan neydi bence araştırılması gereken bir durum.daha önce yazmıştım ihmad'in yaklaşık %70 e yakını ihavanin di şimdi %16larda bu hisse satışından elde edilen gelir ne oldu.nereye gitti ortalama hesaplarima göre 70 m falan gelir elde etmesi lazimdi.aklimda hala deli sorular.kimin eli kimin cebinde acaba.yatirim tavsiyesi asla degildir.

3. İster gaza bas ister emekle. Spek adam olmaz sövmekle
    Elbet bir günde gülümseyerek söveriz

Yılbaşından 16 haziran cuma gününe kadar hisse performansları :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. Hadi artık.... ytd

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Eski ortaklar kadir geceniz simdiden kutlu olsun, bu degerli gecede Rabbim hepinizin duasini kabul eylesin...

Alıntı Originally Posted by sazs84 Yazıyı Oku
    İheva geçen sene iki tane şirket satın almıştı.biri 13m diğeri 7m civarı yanılmıyorsam.bu şirketleri satmak istese şimdi kaç lira verirler acaba merak ettim.bu iki şirket kimindi ve neden alındı plan neydi bence araştırılması gereken bir durum.daha önce yazmıştım ihmad'in yaklaşık %70 e yakını ihavanin di şimdi %16larda bu hisse satışından elde edilen gelir ne oldu.nereye gitti ortalama hesaplarima göre 70 m falan gelir elde etmesi lazimdi.aklimda hala deli sorular.kimin eli kimin cebinde acaba.yatirim tavsiyesi asla degildir.

kardeş canları ne ister onu yapıyorlar
    zaten gerçek manada müdahale olsa
    bi çok kağıt şuan böyle kalmazdı...

8. sabahtan beri işlem hacmi 117 bin lot 50 bin tl toplam günlük hacim....rezilliğin dibinin dibi utanmaz herifler yaaa...ytd...

Sayfa 73/623 İlkİlk ... 2363717273747583123173573 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •