Sayfa 94/623 İlkİlk ... 44849293949596104144194594 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 745 - 752 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1.  Alıntı Originally Posted by O_S_M_A_N_L_I Yazıyı Oku
    Ortak takas iyi. Yıılbaşından beri Citi+Deutsche'nin takası 10 milyon lot civarı artmış durumda.
    Bıyıklı veya bıyıksız para paradır. Bir kısmı karşılıklı da olabilir. Mühim değil.
    Önemli olan piyasaya verilen mesaj. Yabancı takası ile algı güçlendiriliyor.

Ayrıca Citi'nin Ağustos ayı takası da 5.2 milyon artmış durumda. Yatırım Finansman son günlerde sık sık alıcılı işlem yapmakta.

Ben de bugün takviye yaptım. Malum elimizde yeterince gazete var. Portföyün ne o tarafı ne de bu tarafı olumsuz etkilenmesin.
    Aslında en hoşuma giden HOLDİNG ama holding alamıyorum.

Gidişatı bozmamak için de ısrarla resim-cisim vs atmıyorum.
    Eyvallah üstad... Sen bizim ışığımızsın... sen nerede ben orada... Bu ara borsa birkaç gündür bana hitap etmeye başladı... Portföyün yarısıyla Dün felaket vurkaç yaptım... Ekranda ygyo dışında sadece ihlas gurubu var organize hareket ettikleri için vurkaç çok kolay oluyor... Bugün ihyay dan yaptığım 70-76 hareketi ve İhlgm'den yaptığım 2-2, 17 hareketi dışında iheva dan hareketsiz kaldım ona yanıyorum... Borsa hergün böyle olsa... Heyecan para herşey var iki gündür... Müthiş zevk veriyor...

2.  Alıntı Originally Posted by RızkOfRisk Yazıyı Oku
    Uzun zamandır ben de o niyetteydim Sn. O_S_M_A_N_L_I ortağım,
    Grafik, analiz vs. yapmıyordum lakin dün endeksin tarihi rekor hacimle aşağı gelmesi bugün de çalkantılı olması nedeni ile moral motivasyon amaçlı yaptım, gönderdim gitti...
    Yükseklerdeki hacim ister istemez mide bulandırdı. Haaa bu arada bu grup endekse korele değildir algısı sadece şehir efsanesi. Düşüşlerde öyle bir korele ki, bayrağı en önde taşıdığı aylık karşılaştımalı grafiklerde çok net görülüyor.
    Neyse ki endex toparlandı gibi bugün.
    Hocam sizin analizlerinizin herhangi bir olumsuz etkisinin olacağını sanmıyorum. Bundan rahatsız olduklarını da düşünmüyorum. Durum değerlendirmelerine aynen devam.

Rahatsız edici olan benim gibi üst üste mesajlarla hisseleri cilalayanlardır.
    Ama onun da bir zamanı vardı. Şu anda tahta-yapıcılar niyetlerini ortaya koymuş.
    Uzun vadede yukarı süreceklerine ikna olduğum için -bana zor gelse de- sakin bir şekilde izliyorum.
    Elbette temkinli olmak lazım. Burası borsa.

Madem ki yön yukarı o zaman bu gidişata ters bişey yapmaya da lüzum yok.
    (Bilemiyorum gerçekten etkimiz oluyor mu? Ama bazı arkadaşların serzenişleri o yönde gibi)
    http://twitter.com/A_N_A_L_i_S_T
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

3.  Alıntı Originally Posted by Samsunlu Yazıyı Oku
    Eyvallah üstad... Sen bizim ışığımızsın... sen nerede ben orada... Bu ara borsa birkaç gündür bana hitap etmeye başladı... Portföyün yarısıyla Dün felaket vurkaç yaptım... Ekranda ygyo dışında sadece ihlas gurubu var organize hareket ettikleri için vurkaç çok kolay oluyor... Bugün ihyay dan yaptığım 70-76 hareketi ve İhlgm'den yaptığım 2-2, 17 hareketi dışında iheva dan hareketsiz kaldım ona yanıyorum... Borsa hergün böyle olsa... Heyecan para herşey var iki gündür... Müthiş zevk veriyor...
    Kazancın bereketli olsun inşallah. Bu kadar hızlı hareket baş döndürücü. Yaşımızı başımızı almışız artık. Bize uymaz.

Mesajındaki rakamlardan esinlenerek; İHYAY bugün 76 yı görüyorsa İHEVA neden göremesin diye soruyorum.
    Bu durum grupta sadece kısa vadeli bir tercih olmalı. Bu tercih te bana aşağıdan alım fırsatı sunmuş oldu.
    http://twitter.com/A_N_A_L_i_S_T
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

4.  Alıntı Originally Posted by O_S_M_A_N_L_I Yazıyı Oku
    Kazancın bereketli olsun inşallah. Bu kadar hızlı hareket baş döndürücü. Yaşımızı başımızı almışız artık. Bize uymaz.

Mesajındaki rakamlardan esinlenerek; İHYAY bugün 76 yı görüyorsa İHEVA neden göremesin diye soruyorum.
    Bu durum grupta sadece kısa vadeli bir tercih olmalı. Bu tercih te bana aşağıdan alım fırsatı sunmuş oldu.
    Üstad Bir zamanlar gazetede yaşadığımız baskıya benziyor ihevadaki baskı. Olağanüstü bir durum olmazsa gazetedeki mutlu sonu burada da yaşarız umarım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    banana republic
    Gönderi
    650
    dünün tekrarı göründü
    altlara yazılmayın tek tuş yolda
    ATMA recep!bu fakir bu görevde olduğu sürece o papazı alamazsın

6. Baskılar Bizi Yıldıramaz...

7. Gedik,Marbaş açıkçılar A.Ş.

8.  Alıntı Originally Posted by Thoth Yazıyı Oku
    dünün tekrarı göründü
    altlara yazılmayın tek tuş yolda
    Bugün işler kesat, 0.63-0.64 arası sıkıştı, ihlasa göre hareket ediyor eğer aşağı beklenti varsa 0.64 den sat 0.62 -0.61 den al yapiacak fırsat verir mi ya vermezse...risk var ihlas iyi duruyor endeks şimdilik sakin tepki yarına mi acaba...ytd.

Sayfa 94/623 İlkİlk ... 44849293949596104144194594 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •