Sayfa 194/623 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    banana republic
    Gönderi
    650
    sn.mhm
    tahta sahibinden bahsediyorum
    ya siz okudugunuzu anlamiyorsunuz ya da ben anlatma özurluyum .benim de amacim yatirimciyi korumak bu gibi spek tahtalarindan uzak tutmak
    yukaridaki postta kimseye hakaret yoktur lutfen kralciligi birakin
    ATMA recep!bu fakir bu görevde olduğu sürece o papazı alamazsın

2.  Alıntı Originally Posted by Thoth Yazıyı Oku
    sn.mhm
    tahta sahibinden bahsediyorum
    ya siz okudugunuzu anlamiyorsunuz ya da ben anlatma özurluyum .benim de amacim yatirimciyi korumak bu gibi spek tahtalarindan uzak tutmak
    yukaridaki postta kimseye hakaret yoktur lutfen kralciligi birakin
    Tahtanın sahibi kim? Ayrica uslubunuz hic hos değil. Kralciligi bırakın falan ne demek? Severek ve beğenerek takip ettiğim, küçük yatirimci için herşeyi yapan birisidir kendisi.

Siz bence ilk yazdığınız mesajı bir daha okuyun, belki başka birşey söylemek istediniz ama onun isminden sonra yamyam kelimesini kullanınca o lafin kime dendiğini anlamak güç olmasa gerek.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : mhmtcrm; 09-02-2018 saat: 10:55.

3. CEMRE MEVSİMİ; Yine yeniden IHEVA ile birlikte... Sevgiyle,
    ŞEREFLİ ORDUM; Burnun bile kanamadan şanınla, zaferinle ocağına dönmek nasip olsun... Sağlıkla,
    ŞEHİDİM; Ruhun şad olsun, ateş olarak düştüğün tüm yüreklere Allah sabır ve güç versin... Dua ile...
    Çalışmalarım; düşüncelerimdir, hayallerimdir. Eğitseldir, deneyseldir, gözlemseldir.
    YATIRIM TAVSİYESİ İÇERMEZ...! YÜKSEK RİSK İÇERİR...!

Alıntı Originally Posted by RızkOfRisk Yazıyı Oku

CEMRE MEVSİMİ; Yine yeniden IHEVA ile birlikte... Sevgiyle,
    ŞEREFLİ ORDUM; Burnun bile kanamadan şanınla, zaferinle ocağına dönmek nasip olsun... Sağlıkla,
    ŞEHİDİM; Ruhun şad olsun, ateş olarak düştüğün tüm yüreklere Allah sabır ve güç versin... Dua ile...
    Sayın RızkOfRisk,

Yıllardır ne yazdın, ne çizdin be. Ama bir İHEVA yı adam edemedin. Boşuna yazıp çiziyorsun adam olmayacak galiba.

5.  Alıntı Originally Posted by KAYIP BORSACI Yazıyı Oku
    Sayın RızkOfRisk,

Yıllardır ne yazdın, ne çizdin be. Ama bir İHEVA yı adam edemedin. Boşuna yazıp çiziyorsun adam olmayacak galiba.
    Sadece son 1 yıllık YÜKSELEN TREND 'de değil, öncesinde düşerken bile adam olacağının dünya kadar sinyalini gönderdi. Yoksa mümkün mü bu kadar motivasyon ve enerji ile bu keratanın grafiği üzerinde emek verip çalışma yapmak!
    Çalışmalarım; düşüncelerimdir, hayallerimdir. Eğitseldir, deneyseldir, gözlemseldir.
    YATIRIM TAVSİYESİ İÇERMEZ...! YÜKSEK RİSK İÇERİR...!

6. Spek iheva'da mali toplasa bile ihlas'i bekler, tek basina hareket etmesi zor gibi... direncler 0.55 0.58...ytd

7. Teşekkür ederiz sayın RızkOfRisk paylaşımlarınız yolumuzu aydınlatmaya devam ediyor.
    Acele et spek efendi zaman daralıyor. Hayat çok uzun planlar yapacak kadar cömert değil.Malı öteye götüreceksen başka tabi.

8.  Alıntı Originally Posted by Vinvin Yazıyı Oku
    Teşekkür ederiz sayın RızkOfRisk paylaşımlarınız yolumuzu aydınlatmaya devam ediyor.
    Acele et spek efendi zaman daralıyor. Hayat çok uzun planlar yapacak kadar cömert değil.Malı öteye götüreceksen başka tabi.
    Zaman daraldı daralmaya da spekcik ne yapar bilinmez.

Sayfa 194/623 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •