Sayfa 193/623 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1. 0.50 den biraz aldim, nakitim yok. Bekliyorum...hayirlisi.ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    banana republic
    Gönderi
    650
    ketex ve tayfası dikkatli olun !tahtada yamyam var geçen seferki gibi çarpılmayın
    gazanız mübarek olsun
    ATMA recep!bu fakir bu görevde olduğu sürece o papazı alamazsın

Alıntı Originally Posted by Thoth Yazıyı Oku
    ketex ve tayfası dikkatli olun !tahtada yamyam var geçen seferki gibi çarpılmayın
    gazanız mübarek olsun
    Ketex kim hocam ? Saygılar...

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Easy come easy go

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    banana republic
    Gönderi
    650
    @ketex27 twit hesabıniz varsa
    umut bey
    ATMA recep!bu fakir bu görevde olduğu sürece o papazı alamazsın

5.  Alıntı Originally Posted by Thoth Yazıyı Oku
    gazanız mübarek olsun
    Umutsari ve bazi takipcileri gelmisler sanirim ancak 1 kademe kaldirabilmisler, kahraman harun da ihglm icin yazdi millet atladi 2.18-2.25 den 1.97 ye geldi hisse...burasi ihlas grubu sıg hisse degil adami carparlar...ytd

6.  Alıntı Originally Posted by mamoste85 Yazıyı Oku
    Umutsari ve bazi takipcileri gelmisler sanirim ancak 1 kademe kaldirabilmisler, kahraman harun da ihglm icin yazdi millet atladi 2.18-2.25 den 1.97 ye geldi hisse...burasi ihlas grubu sıg hisse degil adami carparlar...ytd
    Grup kagidi olmasaydi cok rahat cikabilirdi ama grup kagidi olunca genelde beraber yukselirler ya da duserler. 0.50 0.51 den spek mal kaptirdiysa bugun, bizi bir sure daha bekletebilir. Yine zikzaklar yasanabilir...hayirli kazanclar .ytd

7. zaten sabahtan itibaren tahtada hareket vardı..işlem hacmi vardı..spek bir türlü yükseltmedi kağıdı..ancak umutsarı üstad yazınca öğleden sonra kağıdı 3 milyona yakın işlem hacmi kapanışa kadar 9 milyon 724 bin işlem hacmine ulaştı..anlaşılan o ki spek çok mal kaptırdı..bakalım bu malları geri almak için ne şempazelikler yapacak..
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

8.  Alıntı Originally Posted by Thoth Yazıyı Oku
    gazanız mübarek olsun
    Sayın Thoth, ketex'i (umut sari) tanıyor musunuz bilmiyorum ama tanımanızı tavsiye edebilirim. Benim bu zamana kadar borsa aleminde tanıdığım en değerli kişidir. Onun derdi küçük yatırımcıyi avlamak değil aksine küçük yatırımcıları korumaya çalışan bir anlayışa sahiptir. Bahsettiğiniz ketex27-ketex34 twetter hesaplarinda surekli bırakın borsayı köyünüze donun, Çocuğunuzun rızkını borsada başkalarına yedirmeyin diyen birisidir. Yamyam ifadesi bence umut ağa icin hiç şık olmamış. Onun yüreği pamuk gibidir. Iyi geceler efendim.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 193/623 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •