Sayfa 344/956 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444844 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 2,745 - 2,752 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1. Tecrübemi paylaşayım arkadaşlar,Erken satarak Kaçırdığın kara uzulup, Kaybettiğin zarara uv.ciyim diyorsan bu iş olmuyor.Ayni sermayede dönüp duruyorsun, Hissede erimeyen para diğer bir yatırım da ve reel de eriyor.İyi hisse seçilmiş ise eski duruma getiriyor.Onun için Cep to Cep Ky yi kurtarır.Ytd.

2. Arkadaşlar merhaba,
    Bist te sürekli yükselen kağıtlar İçin kesici uygulaması var ama sürekli düşen kağıtlar İçin bir engelleyici yok.
    SPK tüm kağıtları sözde inceler bu kurulun SaPıK işlerine bakın uyarı falan yapmadan tahtası kapanan kağıtlara bakın.
    KY korumamak İçin kurulan bir denetçiler ne iş yapar bilen var mı?
    Tam kar ediyoruz dersiniz devre kesiciyi gözünüze sokarlar sonra kağıt hızla düşer alanlarda kağıtta yatırımcı olur çıkar.
    SPK borsaya giren tüm şirketlerden havız oluşturup belirli bit parayı orada tutsaydı. Şirketini ve kasasını boşaltan patron olamayacaktı.
    Bu havuzdaki parayı güvenilir dürüst şirketlere yeni ürün koluna girdiklerinde verebilir ve 1 yıl içinde yine havuza para yatırmasını isteyebilirdi vs. Böyle bir durumda havuzdaki paradan olacaklarını anlayan patronlar ne yapardı sizce.

3. Arkadaşlar bu kadar karamsar, umutsuz olmayın... Ben bu kağıdı bölündükten sonra 6.82 den aldım. Birkaç gunde kağıt 5.50 lere geldi. Sonra tekrar 7.30 lara çıktı satmadim. Sonra Rus uçağı düşürüldü sonra darbe girişimi vs... Kagit 4.82 ye düştü. Oradan da aldım ama bir daha kolay kolay 7 leri bulmaz dedim. Ancak 6 ay sonra arsa satış haberi ile kagit 9.90 çıktı. Yani burası borsa her şey değişir düzelir. Sabır, beklemek, tepki yukselislerde satıp aşağıdan almak vb. İle zararlar kapatılır.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Günaydın.Laf olsun diye 5.61 gösterdiler seans başımda.Artık bu kağıda çıkışlar değil inişler yakışıyor.5.50'den kapatırız günü.

5.  Alıntı Originally Posted by bourvil Yazıyı Oku
    Herkese merhabalar. Tez çalışmamı ülkemizdeki hisse senedi yatırımcılarının davranışları, duyguları ve risk algılarının yatırım kararlarına etkisi üzerine yapıyorum. Bunun için bir anket formu oluşturdum. Literatüre katkıda bulunacağına inandığım bu çalışma için 5 dakikalık anketi cevaplayıp çevrenizde ki yatırımcılarla paylaşabilirseniz çok sevinirim. Yardımlarınız ve ilginiz için şimdiden çok teşekkür ederim. Anket linki http://www.surveey.com/SurveyStart.a...411164a6be8904 bu şekildedir. İyi forumlar dilerim.

Saygılarımla.
    Arkadaslar buyuk yatirimci robotlari icin veri toplama olabilir. Dikkatli olmak lazim. Arkadasimiz daha detayli verirse seviniriz.
    Yatirim Tavsiyesi ASLA Degildir.

Böylesine adi bir şirketi ve dolayısıyla kağıdı görmedi herhalde borsa dünyası.Açikladığı bilançolarla ilgili hiçbir olumlu hareket yapmayan endeks insede çıksada DÜŞEN rezilmi rezil bir kağıt.Hafif kıpırdayınca devre kesicileri hemen devreye sokan resmi yetkililer gözgöregöre k.y.cısını batırmakta olan bu kağıdın vurdumduymaz patronlarına NELER OLUYOR SİZİN ŞİRKETİNİZDE diye sormuyorlar her nedense.Kahrolmamak elde değil.

7.  Alıntı Originally Posted by waktanw Yazıyı Oku
    Böylesine adi bir şirketi ve dolayısıyla kağıdı görmedi herhalde borsa dünyası.Açikladığı bilançolarla ilgili hiçbir olumlu hareket yapmayan endeks insede çıksada DÜŞEN rezilmi rezil bir kağıt.Hafif kıpırdayınca devre kesicileri hemen devreye sokan resmi yetkililer gözgöregöre k.y.cısını batırmakta olan bu kağıdın vurdumduymaz patronlarına NELER OLUYOR SİZİN ŞİRKETİNİZDE diye sormuyorlar her nedense.Kahrolmamak elde değil.
    Niye sorsunlarki kardeşim ortak çalışıyorlar.Bilmeyen mi var.

Alıntı Originally Posted by osso Yazıyı Oku
    Niye sorsunlarki kardeşim ortak çalışıyorlar.Bilmeyen mi var.
    Aynen öyle kardeşim.

Sayfa 344/956 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444844 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •