Sayfa 210/956 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310710 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 1,673 - 1,680 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by waktanw Yazıyı Oku
    Hoşgeldiniz sevgili ortak.Kağıdı değil ama sizi bayağı merak etmeye başlamıştım hani.İyi akşamlar.
    teşekkür ediyorum. sizinde benimde bazı yazı ve cevaplamalarımız kural ihlali içermese de siliniyor. tamam kural ihlaline eyvallah ama normal ihlalsiz ytd li olanlarda silinmiş. hayırlısı. yeni arkadaşlara selam olsun.

2.  Alıntı Originally Posted by Acaibamca Yazıyı Oku
    teşekkür ediyorum. sizinde benimde bazı yazı ve cevaplamalarımız kural ihlali içermese de siliniyor. tamam kural ihlaline eyvallah ama normal ihlalsiz ytd li olanlarda silinmiş. hayırlısı. yeni arkadaşlara selam olsun.
    Peki bu hisse hakkındaki degerli yorumunuz nedir bir de çok merak ediyorum 10 yıl sonra bu hisse fiyatı hakkındaki yorumunuz alabilir miyim zira her ay belli bir tutar almak istiyorum bıu hisseden

3.  Alıntı Originally Posted by Denizci Yazıyı Oku
    Peki bu hisse hakkındaki degerli yorumunuz nedir bir de çok merak ediyorum 10 yıl sonra bu hisse fiyatı hakkındaki yorumunuz alabilir miyim zira her ay belli bir tutar almak istiyorum bıu hisseden
    yarına çıkacağımız kesin mi ki 10 yıl sonraya imza atalım. öğretmen arkadaşım var çocuğuna çimentolardan ve demirlerden alıyor. ben de kızıma yatırım yapıyorum damatla hayata 1/ 0 önde başlasın. biz yaşamadık onlar yaşasın. ytd

4.  Alıntı Originally Posted by Acaibamca Yazıyı Oku
    yarına çıkacağımız kesin mi ki 10 yıl sonraya imza atalım. öğretmen arkadaşım var çocuğuna çimentolardan ve demirlerden alıyor. ben de kızıma yatırım yapıyorum damatla hayata 1/ 0 önde başlasın. biz yaşamadık onlar yaşasın. ytd
    Benimde engelli bir cocugum var ilerde zor durumda kalmasın diye bir yatırım yapmak istiyorum

Günaydın.SEvgili DENİZCİ kardeşim her zaman söylemişimdir önce sağlık.Güzel yavrunuzun daha iyi günler görmesi için inşallah herşey gönlünüzce olur.ACAİBAMCA kardeşim kız evlat her zaman bir şansdır ana baba için.Şİmdiden hem siz hem kızınız 1-0 öndesiniz.Ben 2 erkek evlat sahibiyim allah hepsin e sağlık versin ama kız evladımda olmasını isterdim doğrusu.Özellikle yaşlar ilerledikçe insan daha iyi anlıyor kız evlat eksikliğini..Allah hepsinin rızkını verir ama gerçekten borsada kazanan çoğu dostlar gibi bizlerde kazanabilsekde çocuklarımıza katkımız olsa.Hoşçakalın.
    Son düzenleme : waktanw; 16-03-2018 saat: 08:00.

6.  Alıntı Originally Posted by waktanw Yazıyı Oku
    Günaydın.SEvgili DENİZCİ kardeşim her zaman söylemişimdir önce sağlık.Güzel yavrunuzun daha iyi günler görmesi için inşallah herşey gönlünüzce olur.ACAİBAMCA kardeşim kız evlat her zaman bir şansdır ana baba için.Şİmdiden hem siz hem kızınız 1-0 öndesiniz.Ben 2 erkek evlat sahibiyim allah hepsin e sağlık versin ama kız evladımda olmasını isterdim doğrusu.Özellikle yaşlar ilerledikçe insan daha iyi anlıyor kız evlat eksikliğini..Allah hepsinin rızkını verir ama gerçekten borsada kazanan çoğu dostlar gibi bizlerde kazanabilsekde çocuklarımıza katkımız olsa.Hoşçakalın.
    İyi dilek ve temennileriniz için Çok tesekkur ederim inşallah hepimiz kazanırız

7.40'lı kademeleride bitirdik, 7.30'lu kademelere geçtik hayırlısıyla(!)Gelde ilgisiz alakasız SABANCIZADE patronların hatrını sorma.

8. Her gün ortalamanın altında kapatıyor şerefli, bunun borsada izahı varmı ki....

Sayfa 210/956 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310710 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •