Sayfa 688/915 İlkİlk ... 188588638678686687688689690698738788 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 5,497 - 5,504 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1. Sabah 4.73 ten aldım. Saat 18.02 de 4.35 ten alım girdim, 4.30 'dan vermiş. Üçüncü alım yeri 4.05 falan eğer gelirse... Lot miktarını artırarak alıma devam... Orta vadede iyi olur... Ytd

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. BENCE YARIN EKSİ 20 ARTİ 20 ARASİNDA OKUR....

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Yesilyol_32 Yazıyı Oku
    Dün %20 bugün de 17.5 = --37.5 girdi nasıl çıkacak bakalım
    Kimse bu hale sokan yüzü de gulmesin İşi de rastgitmesin

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Girerken %20 + % 17 ama çıkarken nasıl eşitlenir en az % 40 artması gerekiyor, bu şerefli bunu da çok iyi biliyor.. Al satlarla bugün 565 tl zararla kurtuldum bu gün elimde ise 4,65 maliyetli 1920 lot kaldı..umarım yarın yükselirde çıkarım yoksa bu ay sonu için 10 kademe derinliği de iptal ettim. 100 Tl ceza ödemeyeyim diye aylık 600.000 tl hacim yapıyordum bırak kumarbaz oldun dedim kendi kendime.. Bırakıcam zaten hisselerin biri artsa diğerleri artmıyor 90.000 den beri zarar 20.000 i bulmuş, artarsa artar sıfırlanırsa sıfırlanır, kurtul bu alsat lardan dedim ve öyle yapacağım...Beni bu karar bu şerefli hisse itti..ytd

4. Dediniz gibi dip yaparken Spk bizi hic kollamiyor..Yarin bi %10 luk yukseliste islem sirasini durdurur.Ustune islem yasagi koyar..Ama ben bu kaitta bu gun ku islemlerinden dolayi bi kac kisiye islem yasagi gelcani tahmin ediyorum.SPK o kadar salak deil.Ellicek birilerini seyredin görün

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by sabr Yazıyı Oku
    Dediniz gibi dip yaparken Spk bizi hic kollamiyor..Yarin bi %10 luk yukseliste islem sirasini durdurur.Ustune islem yasagi koyar..Ama ben bu kaitta bu gun ku islemlerinden dolayi bi kac kisiye islem yasagi gelcani tahmin ediyorum.SPK o kadar salak deil.Ellicek birilerini seyredin görün

Hangi kanalda yayınlanıyor

Atı alan üsküdarı geçti
    Yukarıda yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymamaktadır

6. Finansın acıkları iş den gelirse sasırmayın

CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Her hangi bir yatırım tavsıyesı değildir.. sesli düşünmemin klavye ye dokulmus halıdır.. Yalnız benı bağlar..

7.  Alıntı Originally Posted by sabr Yazıyı Oku
    Dediniz gibi dip yaparken Spk bizi hic kollamiyor..Yarin bi %10 luk yukseliste islem sirasini durdurur.Ustune islem yasagi koyar..Ama ben bu kaitta bu gun ku islemlerinden dolayi bi kac kisiye islem yasagi gelcani tahmin ediyorum.SPK o kadar salak deil.Ellicek birilerini seyredin görün

Abi ellese ne.
    Ona buna virmanlayip devam eder.
    Islem yasagini hemen bu aksam getirecek esasen ve elindeki hisseleri 6 ay alip satamasin.
    Blokede kalsın ve baskasi adina da teminat olarak 3.kisi hesabiyla islem de yapamasin...
    gör bakayim yapabiliyor mu ayak oyunu...cesaret edebilecek mi

Ilaveten manipulasyon sebebiyle elde ettigi-o gun kazandigi hisse/kar da diger hisse yatirimcilarina pay edilsin

Saglikli borsa isleyisi böyle olur. Iste o zaman finansallari, teknik analizi konusuruz...
    Bizdeki borsa ise sicak para kalsin da isterse tum halki duduklesin seklinde. Sonrasinda duduklenenler de ky yi duduklesin...

Ytd
    Son düzenleme : son_savasci; 30-01-2019 saat: 18:57.

8. https://tr.investing.com/equities/icbc-ss-chart

Şangay borsasında işlem gören ICBC ( industrial and commercial bank of China ) hisseleri linkten de göreceğiniz gibi Ocak ayından beri mini bir rallide , ama bizim çomar ülkenin çomar speklerinin elinde tam tuvalet kağıdına döndü , Çinli kardeşlerimizin şu açık yapan dolandırıcı Türklerden haberi olsa , Sanırım Çin işkencesi ile yağlı kazıktan kızmış kazığa oturtup ; Kızılcık şerbeti içirip kızılcık sopasıyla kanırtırlar )))))

Sayfa 688/915 İlkİlk ... 188588638678686687688689690698738788 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •