Sayfa 705/915 İlkİlk ... 205605655695703704705706707715755805 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 5,633 - 5,640 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1.  Alıntı Originally Posted by YusufYeksan Yazıyı Oku
    Siz bunun için özel para veriyorsunuz değil mi İşte parayı veren düdüğü çalıyor. Sizden daha fazla veren de sizden daha fazla düdük çalıyor. Umarım anlatabilmişimdir.
    Evladım, burası kreş değil...Parası olmayanın hükmü yok bu alemde...Para kazanırken kimseye bir şey yok ...Biraz kaybettim mi, nerde bu devlet, spk, bilmem ne...Lahanayı yerken kıtır kıtır sapına gelince meee !...Yok öyle yağma...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

2.  Alıntı Originally Posted by yetkisiz Yazıyı Oku
    Evladım, burası kreş değil...Parası olmayanın hükmü yok bu alemde...Para kazanırken kimseye bir şey yok ...Biraz kaybettim mi, nerde bu devlet, spk, bilmem ne...Lahanayı yerken kıtır kıtır sapına gelince meee !...Yok öyle yağma...
    Evladım biz de aynı şeyi söylüyoruz. Sen benden fazla para veriyorsun diye kademelerdeki aracı kurumları görüyorsun, diğeri senden çok para veriyor diye algoritmik ve co-location işlemlerinde senden daha hızlı emir iletimi sağlıyor. Tabi sen bunda ahlaki bir sorun görmüyorsun. Benim lafım görenlere. Anladın mı evlat ?

3. Meri teyze çıktı sahaya 4 tl den 4.10 a getirdi

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

coin var mı canlı izleyebileceğimiz

5. herhalde normale döndük arkadaşlar 1 kaç hafta önce investingde şu anda hatırlamadığım birisi yasaklanan yatırımcıların yasaklarının kalktığı zaman bu hissenin sert hareketler yapabileceğini söylemişti adam doğru söylüyormuş

6.  Alıntı Originally Posted by YusufYeksan Yazıyı Oku
    Evladım biz de aynı şeyi söylüyoruz. Sen benden fazla para veriyorsun diye kademelerdeki aracı kurumları görüyorsun, diğeri senden çok para veriyor diye algoritmik ve co-location işlemlerinde senden daha hızlı emir iletimi sağlıyor. Tabi sen bunda ahlaki bir sorun görmüyorsun. Benim lafım görenlere. Anladın mı evlat ?
    O gördüğün programa 1 kuruş para ödemiyorum; aracı kurumun hediyesi...Hatta bundan başka önemli günlerde takım elbise, gömlek, kravat vs. gönderiyorlar hedaye olaraktan... Çok paran olunca bazı şeyler bedava oluyor yani...Paran olunca anlarsın abisi...Hadi kaçtım...Hiç uğraşamam...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

7. Bundan sonra aşağı gitmesi için 1. Yukarıdan alanlar zararına satması gerekir. Ya da 2. Açığa satışın son sürat devam etmesi gerekir. Bu ihtimaller çok zayıf. Ben kişisel görüşüme göre artık tepki vereceğini hatta açık kapatmak isteyenlerce tavana gitmesini bekliyorum. Ytd

8. Finans son bir ayda yaklasik 40 milyon lot satmış bunun 20 milyonu kendisinin kalan 20m ya açığa satış ya da halk yatırımın malı. halk yatırım olup olmadığını p.tesi günkü takaslarda belli olur.

Sayfa 705/915 İlkİlk ... 205605655695703704705706707715755805 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •