Sayfa 830/915 İlkİlk ... 330730780820828829830831832840880 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 6,633 - 6,640 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1.  Alıntı Originally Posted by ergunsol Yazıyı Oku
    Akşama 5.40 kapatır sinir eder merak etmeyin.
     Alıntı Originally Posted by xyz Yazıyı Oku
    Teknik öyle demiyor sanki ama akşama 5,40 olursa teknik de hikaye olur.
    Sn. Ergunsol sizi alkışlıyorum. Hissede teknik hikaye öngörü şahane.

2. 5 kişinin fişini çekmişler

3. Cezalarda spk bir sıfırı eksik vermiş gibi..
     Alıntı Originally Posted by xyz Yazıyı Oku
    5 kişinin fişini çekmişler

4.  Alıntı Originally Posted by xyz Yazıyı Oku
    Cezalarda spk bir sıfırı eksik vermiş gibi..
    63 milyon lot hacim yapti bugun .. zaten piyasadada o kadar lotu var .. alttan alip biraz yukselince satip 3 kurus kar ettigini zannedenlerin ellerindeki mallari aldilar diye dusunuyorum .. yarin sabah direk 5,50 acar ve hizlica yoluna dewam eder diye dusunuyorum.. hisse sig cunki ortalikta cok fazla mal yok

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by beadeyes Yazıyı Oku
    63 milyon lot hacim yapti bugun .. zaten piyasadada o kadar lotu var .. alttan alip biraz yukselince satip 3 kurus kar ettigini zannedenlerin ellerindeki mallari aldilar diye dusunuyorum .. yarin sabah direk 5,50 acar ve hizlica yoluna dewam eder diye dusunuyorum.. hisse sig cunki ortalikta cok fazla mal yok
    Çünkü spekler olmadan bu kağıt hareket etmıyor. Bugün abda çin anlaşmasına sabah hareket etmeyince geri geleceğini belli etti sazanların eline verdiler. günlükçü hareketlerde iyi kazandırdı. allah bereket versin

6.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Çünkü spekler olmadan bu kağıt hareket etmıyor. Bugün abda çin anlaşmasına sabah hareket etmeyince geri geleceğini belli etti sazanların eline verdiler. günlükçü hareketlerde iyi kazandırdı. allah bereket versin
    trend e girecek kagitlarin hacim artisi ile ziplamaya basladigini gordum genelde... spek olmayan kagit bu kadar hacim yapamaz .. neyse sabah gorecez izlemeye aldim .

7.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by beadeyes Yazıyı Oku
    Iki farklı görüş.
    Bugün endeks cortlamaz ise ben pozitif taraftayım.

Sayfa 830/915 İlkİlk ... 330730780820828829830831832840880 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •