Sayfa 303/915 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403803 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 2,417 - 2,424 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1.  Alıntı Originally Posted by guvenerg Yazıyı Oku
    SAYIN Uyvar41 SİZCE GALİBİN AMACI NE KONUNUN BUGÜNKÜ HABERLE İLGİSİ YOK DİYE TAHMİN EDİYORUM NE DERSİNİZ.
    Sayın Hocam
    En başında yazdım. Tahtayı istiyor..
    Ancak büyük abi vermedi..Ben Nisan dan beri takip ettim. İlk iki harekette ciddi rakamlar kazandım.. ama bu üçüncü hareketin farklı geleceğini bekliyordum.. ben 6 üzeri 6.5 a inanıyorum ama burdan gözünüzü seveyim bulaşmayın.. kötü üzer adamı..
    Benim tahtada bıraktığım lotlar sıfır maliyetli.. istediği yere götürebilir.. o yüzden rahatım..

2.  Alıntı Originally Posted by Uyvar41 Yazıyı Oku
    Tarih 24.09.2017... Ayrıntılarıyla anlatmaya çalıştım..Anlayana sivrisinek saz..Hepimiz için hayırlısı..
    Sayin uyvar gercekten guzel sekilde galibi ve tahtayi cozmussunuz.size tebrikler.size ozel baska sorum olacak.klgyo dada metro vardi.2 haftadir satici durimunda ve klgyo dusuyor.bilgin varmidir bu hisse icin ve galip icin.

LG-H818 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. biz sattık ustune %25 daha gitti vay be
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

4.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Sayin uyvar gercekten guzel sekilde galibi ve tahtayi cozmussunuz.size tebrikler.size ozel baska sorum olacak.klgyo dada metro vardi.2 haftadir satici durimunda ve klgyo dusuyor.bilgin varmidir bu hisse icin ve galip icin.

Hiçbir fikrim yok o kağıtlarla ilgili..

5.  Alıntı Originally Posted by temelreisim Yazıyı Oku
    Başkan tebrik ederim seni. Analizlerin tutarlı ve on numara. O ciğersiz ceketmen sen 5 , 6 olucak derken sana iftira atıyordu. Şimdi her zaman ki gibi kaçmış.
    Lakin çaycının girdiği hisseler 3 5 tavan 3 5 taban olabilir bundan sonra idda kuponu modunda bence. Ya 1 ya da 0 olabilir.
    Vestelede bi gelse şu çaycı. O baskıladıkları onların münasip yerlerine itelese ne güzel olur ))) Değil mi?

Vestel_Venus_ Z10_cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eyvallah Reis.. iş güç bir yandan bu tahta çılgın şimdi gördüm..
    Aman oraya gelmesin.. Acelemiz yok.. kıyı kıyı devam..

6. o sermaya artirimi icbc yatirimin

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku

nacizane ben klgyo dan kazandım galibin sayesinde ama bugünkü hareketinden sonra o tahtaya girmemeye karar verdim. bence orada mal dağıtıyo.. çünkü sabah hızlıca 4,69 a kadar çekip sonra gelene verdi kağıdı aşağıya bastı.. şimdilik oraya bulaşmamaya karar verdim. tabi son karar senin..

8. Takas rica etsem bugün için

Sayfa 303/915 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403803 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •