Sayfa 555/983 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565605655 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 4,433 - 4,440 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Olumsuz bir haber geleceğini sanmıyorum önümüzde seçim var siyasi istikrar olursa eğer bu fiyatlar kelepir

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by latino Yazıyı Oku
    SPK'dan olumsuz bir haber gelmesi durumunda karara itiraz etmek için ortak avukat tutmaya bende varım...

Zaten en başından bunu belirtmiştim...

Bu gurup 3 Krş için bunları yapıyor ya, bir gün gelecek biz tüketicilerin ne kadar değerli olduğunu anlayacak!
    Şuanda nereden baksak 10-15 kişi olduk. Bu iyi gelişme. Birlik olursak daha güçlü oluruz. Malum bu tür davalar çok uzun süreçler gerektirir ve bireysel hareket etmek bıkkınlık verebilir. En sonunda lanet olsun uğraşmıyorum diyebiliriz. Ama birlik olursak hem maddi hem manevi bizim faydamıza olur.
    Şimdilik beklemede kalalım zamani gelince yine buradan haberleşiriz.
    Bu arada kulağınız delik olsun spk ve şirketler mevzuatına hakim sıkı bir avukata ihtiyacımız olabilir.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by hikmet52 Yazıyı Oku
    nasıl kanun kural yok diyebiliyorsunuz.gayet acık ve net bir tebliğ var .spk nın muafiyet verme şansı hiç yok.istesede veremez.yapabileceği tek şey biraz oyalamak zaman kazandırmak. spk da bunu yapıyor.
    Aynen katılıyorum . SPK nın cevap verme tarihini de seçimden sonraki bir -ikinci haftalar olarak tahmin ediyorum . Çünkü 23 mayısta muafiyet talep edildi .Bir ay seçimden sonra doluyor . Tahminde bulunurken kurguladığım mantık şu : Tebliğ ; muafiyet istenir de , spk tarafından reddedilirse , bir ay içerisinde çağrının sonuçlandırılmasını emrediyor. E malum şirket iktidara yakın duruyor . Seçimden önce muafiyet talebini reddeden kararını açıklasa , süre iki aydan da kısa oluyor. Halbuki muafiyet talep etmeyen şirketlerin tebliğ e göre zaten iki ay kullanma hakkı var . Demirören , muafiyet talebini , haklı gerekçesi olduğu için değil, zaman kazanmak için istedi . Bunu da bir şekilde spk ya iletmiştir . Tabi bu hesabı tahta yapıcı da biliyor . Kağıdı aşağı çekerek umutsuzluk aşılıyor . Ama bu yıldırmadan sonra , yukarı çerken de dökülenler olacaktır. Yukarı çekmeye başlaması için , önünde daha bir hafta var gibi tahmin yürütüyorum . SPK açıklamasından önce yavaş yavaş yukarı çekmez ise , ürküttüklerinden mal almaya vakti kalmaz. Yazdıklarım benim kişisel tahminimdir.

4. Maliyetim 1.50 lerde. Buralardan maliyet düşürmek Mantıklı mı. Daha da dusermi acaba. Tecrübeli arkadaşların yorumunu merak ediyorum. 1.ler gerçekten görülebilir mi. Zaten olumsuz u satın almıyorum şu an. ???

5.  Alıntı Originally Posted by Vangogen Yazıyı Oku
    Maliyetim 1.50 lerde. Buralardan maliyet düşürmek Mantıklı mı. Daha da dusermi acaba. Tecrübeli arkadaşların yorumunu merak ediyorum. 1.ler gerçekten görülebilir mi. Zaten olumsuz u satın almıyorum şu an. ???
    O senin verecegin karar pasam.13 Aralik 2017-20 Subat 2018 arasindaki grafigin dip fiyatlarina bak muhtemelen o civarlardan doner. Rakam vermek dogru olmaz, mesuliyet almanin yuku agir.

6. Sanirim birilerini yine bana kizacak ama !
    Kumarda kaybedilen parayi kimseye iyade etiklerini duymadum...!
    Borsalarda yanlis islem yapilsa bile cezasi yapana kesilir
    Yani siz ne simdi deylim ki SPK karar Verdi Cagri olmaz diye...
    Mahkemede gittiniz ve deyelim ki kazandiniz (bence 000 ihtimal)
    ne o sizden A.D. fiyatini mi vereceklerini saniyorsunuz yassss is ....
    Bu adam tahtayi kapatir bu fiyatlari ruyanizda gorersiniz....
    Baskasina satar deyelim ki 50 mil. dolara olmaz olmaz ihtimal degil!
    Yeni cagri fiyati 0,50 kurus olur...
    Yani Demiroren en buyuk hissedar ve adam Meftaaaa
    Okadar kapi var ki kafayi usutursunuz....!

7.  Alıntı Originally Posted by kosta Yazıyı Oku
    Sanirim birilerini yine bana kizacak ama !
    Kumarda kaybedilen parayi kimseye iyade etiklerini duymadum...!
    Borsalarda yanlis islem yapilsa bile cezasi yapana kesilir
    Yani siz ne simdi deylim ki SPK karar Verdi Cagri olmaz diye...
    Mahkemede gittiniz ve deyelim ki kazandiniz (bence 000 ihtimal)
    ne o sizden A.D. fiyatini mi vereceklerini saniyorsunuz yassss is ....
    Bu adam tahtayi kapatir bu fiyatlari ruyanizda gorersiniz....
    Baskasina satar deyelim ki 50 mil. dolara olmaz olmaz ihtimal degil!
    Yeni cagri fiyati 0,50 kurus olur...
    Yani Demiroren en buyuk hissedar ve adam Meftaaaa
    Okadar kapi var ki kafayi usutursunuz....!
    Güzel akıl veriyorsun da, Türkçe imla kurallarını öğrensen ve doğru yazsan daha ciddiye alınırdın!

"İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

8. Ornek size A.D. Milliyeti alirken 300 mil. dolara aldi ve 50 mil. dolara
    satti Demirorene. ARASTIRIN gecmisi bulursunuz rakamlari.

Sayfa 555/983 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565605655 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •